Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

У світі чимало любителів пива і смачної їжі, тому стало вже традицією проведення так званих пивних фестивалів в різних країнах. Франція - не виняток. І якщо ви опинитеся в Парижі в другій декаді травня 2019 року, то ваші враження доповняться відвідуванням незабутніх музично-пивних вечорів.

Паризький пивний фестиваль 2019

Туристи завжди із задоволенням відвідують такі фестивалі. Адже це дає можливість людям з різних країн, які навіть мають мовний бар'єр, тепло спілкуватися і весело відпочивати разом.

Міжнародний фестиваль вуличної їжі і ремісничого пива в Парижі Mondial de la Bière 2019

бачить своє завдання в тому, щоб хороші продукти і хороші методи пивоваріння були доступні якомога більшій кількості споживачів.

З цією метою Mondial of the Beer не вперше відкриває свої дегустаційні простори.

Що обіцяють на фестивалі

Поєднання напоїв, гарної кухні, вишуканих делікатесів, неймовірних концертів, музики та інших розваг. Франція представить продукти харчування і напої; вино, алкоголь, тютюн, вейп.

Як сказано на сайті організатора, Le Mondial de la Bière починає своє життя 17 травня з «лихоманки Півної ночі». З 17.00 до 23.00 - дегустація творчих робіт, концерт та ін.

18 травня - пиво з музичним супроводом і о 22 годині - музична програма Клер Дейс і так далі. Це нова святкова концепція для широкої публіки, яка об'єднує ремісниче пиво, вуличну їжу, чудових кухарів і сцену живої музики.

На фестивалі очікується сотня пивоварів, близько 600 сортів пива, велика частина яких буде брати участь в конкурсі M-Beer.

Подробиці - на сайті організатора.

Де проходить фестиваль:Квітковий парк Парижа і еспланада площею 800 м2.

Карта Квіткового парку

Купити квитки - в наступному розділі сайту.

Скільки коштують відвідини: тарифи: 12 € і 15 € на місце.

Бронювати готелі можна тут