Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Щорічно в місті Канни проводиться Канський кінофестиваль. По червоній килимовій доріжці Палацу фестивалів простують знаменитості, режисери представляють на суд іменитих колег нові фільми, а сінефіли прожогом проносяться по набережній Круазетт, поспішаючи з одного показу на інший…

 

Канський кінофестиваль

Це захід для професіоналів кіноринку, тому пересічному глядачеві вхід на більшість подій заборонений. Покази офіційної програми в залах можуть відвідувати тільки володарі бейджів за попередньою акредитацією, а гала-покази в Великому театрі братів Люм'єр доступні для тих, хто має запрошення.

Однак поваритися в атмосфері шику і гламуру, так само як і побачити нові фільми, можна і пересічному туристові — показ конкурсних картин для публіки влаштовується щовечора о 21:00 на пляжі Масі, на великих екранах, безкоштовно.

Як дістатися

Найближчий аеропорт знаходиться в Ніцці. Звідти до мерії Канн — на швидкісному автобусі-експресі № 210, в дорозі 50 хвилин, вартість проїзду - 22 EUR в одну сторону або 33 EUR туди-назад.

Поїздка на таксі з аеропорту Ніцци обійдеться приблизно в 80 EUR. 

Ціни уточнювати за датою поїздки.

Де зупинитися

Знайти вільні номери в готелях Канн в ці дні неможливо, як і на сусідніх курортах Лазурного Берегу Проживання в Каннах на період фестивалю необхідно бронювати на початку року. Офіційний сайт кінофестивалю пропонує список близько шістдесяти готелів і резиденцій міста і околиць.

 

Джерела: Paris-excursions, Тонкости туризма, Travelcalendar