Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Це свято не є традиційним для Іспанії. Відзначати його почали порівняно недавно, в середині 20 століття.


Багато в чому святкування Дня Святого Валентина пов'язано з популяризацією в Європі знаменитого англо-американського свята всіх закоханих.

Іспанці є досить консервативною нацією в тому, що стосується свят. Крім загальнодержавних, в кожній автономії, провінції, в кожному місті (іноді навіть на деяких вулицях міст і селищ) відзначають власні свята, популярність яких багато в чому перевершує загальнодержавні, тим більше іноземні. До сих пір багато іспанців середнього і старшого покоління відмовляються приймати фігуру Санта Клауса і відзначають як головне зимове для дітей Свято Королів Магів.


Що стосується святкування дня Святого Валентина в Іспанії, то тут склалася аналогічна ситуація, тому це свято поширилося насамперед в молодіжному середовищі. При цьому в деяких регіонах день закоханих відзначають 2 рази: 14 лютого та в інший день за місцевими традиціями. Так, наприклад, в Каталонії 23 квітня відзначають свято Святого Георгія, який вважається місцевим днем ​​закоханих.


У день Святого Валентина в Іспанії не заведено влаштовувати якихось грандіозних маніфестацій або святкувань, але в великих містах головні вулиці будуть прикрашені квітами. Швидше за все, вам будуть зустрічатися чоловіки з червоними трояндами. І в деяких ресторанах з'явиться спеціальне меню до Дня закоханих, а столики будуть зайняті молоддю, яка прийшла куштували романтичну вечерю на двох.
В останні роки в Іспанії великою популярністю стали користуватися романтичні вихідні, пристосовані до святкування дня Святого Валентина. Найбільшим успіхом користуються готелі, що знаходяться в сільській місцевості (casas rurales), де віддаленість від шуму міст і мальовнича природа підсилюють відчуття єднання і романтики.


А ось міські готелі та спа-салони пропонують до свята закоханих особливу програму. Багато європейців спеціально приїжджають на 14 лютого в Іспанію, щоб скористатися запропонованими знижками.


До того ж, в Іспанії навіть лютневі дні дозволяють насолодитися сонячним теплом, бо погода середземномор'я ласкава й привітна навіть взимку. Тому іноземні пари спеціально приїжджають в Іспанію 14 лютого, щоб влаштувати собі незабутнє свято і насолодитися теплими променями сонця, легким морським бризом.
Так що якщо ви хочете провести незабутній уїк-енд в романтичній ситуації, без зайвої суєти, то вам - в Іспанію на День Святого Валентина.

Джерела: España Rusa, LiveSpain.ru