Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Словаччина по праву може пишатися своїми гірськолижними курортами, які за рівнем не поступаються іменитим курортам Франції та Австрії.

Відмінні кліматичні й сприятливі природні умови приваблюють сюди туристів для проведення зимового відпочинку.

Вибираючи відпочинок в Словаччині, туристи вибирають й невисокі ціни.

Найбільш популярні курорти Словаччини - це Ясна, Штрбське Плесо, Татранська Ломніца, Смоковець.

Кожен курорт пропонує прекрасну, добре продуману інфраструктуру. Комфортабельні готелі, приватні пансіонати, котеджі відповідають високим вимогам. На багатьох курортах гостям запропонують послуги спа-комплексів. Тут працюють магазини, прокатні й сервісні фірми, ресторани, спортивні центри та центри відпочинку, та інші розважальні заклади.

Гірськолижні школи та професійно навчені інструктори навчать усіх охочих умінням гірськолижного спорту.

Велика увага на курортах приділяється відпочинку сімей з дітьми - є дитячі садки, лижні школи, спеціальні дитячі зони, парки розваг і дитячі підйомники. Тут все продумано для безпечного й комфортного відпочинку маленьких лижників.

Курорт Ясна (Jasna), зима 2018-2019

Низькі Татри як найбільший гірськолижний майданчик з величезними можливостями для зимових видів спорту, пропонує нескінченні можливості розваг і активного відпочинку. Курорт пропонує 45 км прекрасно засніжених схилів різної складності, підходить для початківців, сімей з дітьми, просунутих лижників, а також організовує конкурси світового класу.

Сучасна система штучного снігу в 27 км пропонує гарантію катання мінімум 5 місяців в році. Любителі екстремального катання зможуть насолодитися зонами, вільними від їзди у великому сноупарке. Ви можете кататися на лижах у вечірній час на двох освітлених трасах в Ясна. Сезон катання, як правило, триває з початку грудня до кінця квітня. В експлуатації 29 канатних доріг і підйомників з пропускною спроможністю понад 30 000 осіб на годину.

Курорт Татранська Ломніца (Tatranska Lomnica), зима 2018-2019

Один з найкрутіших курортних комплексів країни - Татранська Ломніца розташований на схід від Високих Татр. Він складається з трьох зон для катання: «Ломницьке Сідло», «Ями» і «Скальнате Плесо». Всі області катання розташовані на різних рівнях і висотах, тому вони відмінно підходять для різного рівня катання.

Головними перевагами і особливостями курорту є новітній сучасний 8-місний крісельний підйомник, комфортна безконтактна система лижних скіпасів, і нові траси «TATRY MOTION» в Татранській Ломниці і Штребському Плесі.

На курорті також щодня проходить особлива вечірня програма - нічне катання на санях, Татранська вечеря вражень, прямо в центрі Татранській Ломниці й багато іншого. Багато з Словацьких традицій унікальні в своєму роді. Тому можна сміливо сказати, що кожен в своєму житті хоча б раз повинен відвідати цю країну!

Курорт Скіпарк / Ружомберок (Skipark / Ruzomberok), зима 2018-2019

Одним з кращих курортів для любителів екстремальних стрибків є Скіпарк Ружомберок - курорт Маліно Брдо. Назва хоч і трохи складна, але вона варта того, щоб її запам'ятати.

Ружомберок - один з найбільш передових центрів в Словаччині, з високим рівнем послуг, сервісними програмами. Це один з найбільш сучасно оснащених подібних центрів в країні, що славиться по всій Європі своїм високим рівнем сервісу. Безліч трас різних рівнів складності не дадуть нудьгувати жодному лижнику та сноубордисту.

Професійні інструктори всього за пару днів навчать вас не тільки стояти, а й впевнено їхати на трасах.

Увечері після катання можна із задоволенням насолодитися смачною вечерею за «смішні» гроші. Ситна вечеря за 3-5 євро - абсолютна норма для Словаччини.

Курорт Штребське Плесо (Strbske Pleso), зима 2018-2019

Всі, хто хоч раз цікавився гірськолижними комплексами та курортами Словаччини, обов'язково чув про знамените «Штребське Плесо». Курорт розташований в неймовірно гарному місці на березі озера з однойменною назвою та по праву вважається кращим високогірним курортом Високих Татр.

Однак Штребське Плесо відоме не тільки своїми трасами для гірськолижних спусків. Тут користуються величезним попитом і популярністю тури для любителів біатлону, стрибків на лижах з трампліна, двоєборства й сноуборду. Комфортний і величезний крісельний підйомник на цілих 15 місць! Більше 26 км трас і можливості для різних видів снігового спорту задовольнять абсолютно різних любителів зимового виду відпочинку. Навіть найзавзятішіі сноубордисти і лижники приїжджають до Словаччини насолодитися дешевими і якісними спусками і трамплінами.

Курорт Смоковець (Smokovec), зима 2018-2019

Найдавніший гірськолижний комплекс Словаччини був побудований ще в XIX столітті. Він складається з 4 курортів і об'єднує Новий, Старий, Гірський і Долинний Смоковець. Перші готелі для любителів зимових видів спорту з'явилися тут ще в кінці XIX століття. Тоді вся аристократія Словаччини повально захоплювалася гірськими лижами. Практично всі ці готелі збереглися до наших днів в оригінальному вигляді і радують туристів старовинною архітектурою і особливим запахом історії.

Грібіенок - головна область катання в Старому Смоковці. Тут розташований наземний фунікулер, який всього за 9 хвилин доставляє відвідувачів на висоту 1263 м. Крім цього, саме в Старому Смаковці знаходиться найкраща траса для катання на санях. Спуск простягається більш 3-х км! У той же час, Новий Смаковець підійде більше сім'ям з дітьми та тим, хто робить тільки перші кроки на лижах і сноуборді.

Джерело: Skirest.com

Фото