Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Щоб уникнути натовпу туристів і високих цін, осінній круїз до Швейцарії може виявитися відмінним рішенням для вас.

У вересні і на початку жовтня в Швейцарії небо проясняється, повітря більш свіже, ніж влітку, а види на Альпи чудові. Осінь – це більш спокійний і тихий час в горах, тому що є перервою між літнім відпочинком і гірськолижним сезоном.

Слід знати, що не всі житло буде відкрито для проживання, так як ще не настав зимовий сезон.

Осінь в Швейцарії - це чудовий час для походів. Багато стежок, які покриті снігом навесні, на початку осені залишаються доступними для прогулянок.

Якщо погода все-таки зіпсувалася, сядьте на потяг і подорожуйте на ньому по містах Швейцарії, залізнична мережа якої є першокласною. Треки покривають всю територію країни, часті стикування і швидкісні потяги не дадуть вам нудьгувати в дорозі.

Швейцарія  пропонує широкий вибір фестивалів для любителів мистецтва, музики і кіно протягом осені, серед яких:

  • триденна вечірка на фестивалі Venier Sur Rock в Женеві з 11 по 13 жовтня. Цей фестиваль представляє широкий спектр музичних виконавців з жанрів панк, реггі та хеві-метал;
  • всесвітньо відомий міжнародний кінофестиваль в Женеві, також проходить восени (з 2 по 10 листопада), коли художники і режисери з усього світу збираються, щоб вшанувати найбільш інноваційні роботи в кіно та телевізійної індустрії.

 

Фото Pixabay