Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

З чотирма різними сезонами Румунія мерзне зі снігом взимку і пече жарким сонцем влітку, тому осінь може бути кращим часом для відвідування.

Румунія - одна з найбільш старомодних країн в Європі, зі збереженими традиціями, способом життя, атмосферною сільською місцевістю і людьми.

Восени місцеві жителі готуються до наступу суворої зими, роблячи вино, консервуючи овочі і складаючи дрова. Багато фестивалів пов'язані з урожаєм. Відвідуючи їх можна скуштувати національні страви, надпити напої і познайомитися з душевними і гостинними людьми.

Вересень найкращий час для відвідування Румунії. Радимо відправитися восени в Трансільванію, «землю за лісом». Цей регіон центральної Румунії пропонує мандрівникам суміш культур, природи та історії. З 100 замками і фортецями і близько 70 укріпленими церквами, Трансільванія - це більше, ніж просто місце, увічнене Бремом Стокером. Граф Дракула чекає на вас!

Румунія має комплексну залізничну систему, починаючи від сучасних поїздів IC і ICE до повільних поїздів комуністичної епохи, які зупиняються в кожному селі, що дозволить вам відчути відтинки епох і культур минулого та сьогодення.

 

Фото Pixabay