Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Осінь - найкращий сезон для відвідування Італії. Але на відміну від більшості інших країн Європи, вересень і жовтень тут - високий сезон.

Осінь в Італії

 

Починаючи з вересня, в жовтні спекотне сонце в Італії нарешті дає людям відстрочку до наступного сезону. І настає час туристів, які не хочуть спеки. Ось уявіть себе щасливим мандрівником, який дегустує вино на ринку трюфелів Альба або досліджує руїни Помпеї. Це яскраві враження, на все життя!

Однак готуйтеся до високих цін на все. Італію дешевше відвідувати взимку або ранньою весною, іноді влітку.

Що стосується осені, то відвідайте Венецію 2 вересня, якщо ви хочете побачити захоплююче і унікальне шоу традиційних гондольєрів, що мчаться по річковим каналах. Це історичне водне видовище, широко відоме як Regata Storica, демонструє навички венеціанців з веслування та водної навігації.

Якщо ви любите італійське морозиво, то подорож з Венеції до Флоренції безперечно варто вашої уваги - фестиваль Gelato проходить з 14 по 16 вересня.

У жовтні також проходить Римський кінофестиваль та фестивалі каштанів, які проходять по всій Італії.

Красу осінньої природи можна спостерігати, наприклад, в Ломбардії. Високошвидкісні регіональні поїзди з'єднують міста по всій Італії, з яких можна споглядати дивовижні види осінньої Італії.

 

Фото Pixabay