Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Ви не встигли відпочити влітку? Не хвилюйтеся - восени багато причин відвідати Європу, і це може бути навіть найкращий час для відвідування країн Євросоюзу.

Ціни дешевше

 

Відвідування європейських країн між вереснем і листопадом може заощадити вам купу грошей, тому що діти повернулися до школи, і це не пік сезону відпусток. Готелі знижують ціни, туристичні агентства пропонують знижки. Все це триває аж до Різдвяних свят, коли натовп туристів повертається.

Період поза піку туристичного напливу в Європу також означає і те, що буде менше туристів. А, як відомо, чим менше народу, тим більше кисню, менше стресу, менше втоми від натовпів, черг і більше часу на вивчення дивовижних міст, які ви відвідаєте!

 

Оксамитовий сезон

 

Осінь часто - прекрасна пора для відвідування дійсно жарких країн, таких як Іспанія та Італія, так як ви уникнете палючого сонця і вологості літніх місяців.

Прекрасне проведення часу в Європі - це приємні прогулянки в ясні дні по хрустким листям під ногами, по бруківці Венеції, по вуличках Відня чи Праги. Осінь - це дійсно незабутні враження від Європи.

 

Маса фестивалів та виставок

 

 

В Європі щорічно восени проводиться багато унікальних і дивних фестивалів, подій - чому б не поїхати на один з багатьох музичних фестивалів, які підтримують річну динаміку в осені. Крім всесвітньо відомого Октоберфесту, вересневий фестиваль Lollapalooza в Берліні, Amsterdam Dance Event в жовтні (ідеально підходить для любителів танцювальної музики) і Torino's Movement Festival в листопаді - просто вибір серед безлічі інших.

Для любителів спокійного проведення часу так само існує ряд виставок, зустрічей та інших громадських заходів.

 

Спіймати початок Різдвяного сезону в Європі!

 

Звичайно, холодні місяці осені не були б повними без щорічних різдвяних ринків Європи! Вони починаються в кінці листопада і тривають до січня, зачаровуючи відвідувачів рік за роком. Найяскравіші можна знайти в Брюсселі, Кельні і Страсбурзі (самопроголошена столиця Різдва!). Ви просто не зможете подолати затишну чарівність ринків Копенгагена, Стокгольма і Осло. Пізня осінь - одне з кращих часів для відвідування цих ринків, так як на них буде менше людей, ніж в грудні.

 

Осінні гастрономічні тури в Європу

 

 

Що може бути краще, ніж відвідати гастрономічні центри Європи? Піца в Італії ... Паелья в Іспанії ... Каррівурст, Гуляш, Снітцель, Штрудель, Братвурст, Балкан Бурек і пиво, пиво і ще раз пиво... Ми могли б продовжувати і продовжувати.

Найкраще, що можна порадити вам у цієї ситуації - це не відчувати провину за об'едаловку! Адже це можна зробити тільки один раз на рік, восени, в Європі!

Саме восени апетит стає краще, а запахи готових страв розносяться все далі, будь то фестивалі вуличного фаст-фуду в Чехії або змагання по випічці самої величезної піци в Італії.

Європа восени


Осінь - самий таємний секрет Європи, так що не відмовляйте собі в задоволенні! Прочитайте ще кілька коротких заміток про відпочинок восени в різних країнах Європи: