Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Таїланд розташований недалеко від екватора, тому сонце в жаркий сезон палюче і небезпечне, особливо для туристів з європейських країн, жителів Північної півкулі. Приїжджаючи на короткий час в Таїланд, багато хто прагне цілі дні проводити на пляжах, щоб повернутися додому з гарною засмагою.  Цього ні в якому разі не можна робити.

Як не обгоріти в Таїланді на пляжі

Щоб отримати в Таїланді красивий і, головне, здоровий загар, варто було б навіть перед поїздкою в цю країну спеціальним чином підготувати шкіру, позасмагати в солярії - хоча б кілька разів по 5 хвилин.

Але якщо ця ідея здається вам безглуздою, прислухайтеся до іншого поради: не намагайтеся «почорніти» в Таїланді в перші ж дні перебування в цій чудовій країні.

Правильно буде поступово збільшувати час перебування під тайським сонцем, починаючи з п'яти хвилин в перший день.

Захід і світанок в цій країні цілий рік відбувається в один і той же час - о 6:30 ранку і о 6:30 вечора. Тому найкращі і безпечні години перебування на пляжі для прийняття сонячних ванн - до 11 і після 15.

Крім того, в перші три-чотири дні обов'язково користуйтеся сонцезахисними кремами з підвищеним фактором захисту - SPF 30 одиниць і більше.  У наступні дні переходьте на креми, що мають низький ступінь захисту - до фактора SPF 10 (що це таке, читайте тут).

Користуватися сонцезахисними кремами в Таїланді - обов'язкова умова.  Але не варто купувати на батьківщині запаси цих коштів і летіти з ними в Таїланд.  У тамтешніх супермаркетах мережі 7-11 є великий вибір якісної сонцезахисної косметики популярних європейських і місцевих брендів.  Наприклад, ви знайдете там європейські марки Garnier, Nivea, Banana boat, і безліч тайських. Що особливо важливо, тайські креми, лосьйони, спреї, пінки та інші засоби "для засмаги» і «від засмаги» враховують ступінь випромінювання місцевого сонця.

Вибирайте водостійкі засоби для пляжу, щоб кожен раз після купання не доводилося знову змащувати все тіло.

Набагато сильніше впливу сонця схильні діти.  В супермаркетах Таїланду без зусиль знайдете відмінні сонцезахисні креми фірми Soltan, призначені для захисту ніжної дитячої шкіри.

Засоби після засмаги

Обов'язковою умовою правильної, безпечної і гарної засмаги в жарких країнах, подібних Таїланду, є використання після сонячних процедур спеціальних кремів, гелів і масел.  У Таїланді в основу цих продуктів покладено натуральні складові, наприклад, кокосове масло, яке інтенсивно зволожує шкіру, робить її бархатистою, надає їй рівний і красивий колір, знімає роздратування.

Добрими, перевіреними засобами, що застосовуємо після перебування під сонцем, є ті, в складі яких містяться вітамін Е і екстракт алое віри.  Такі спреї, креми, гелі заспокоюють шкіру, знімають роздратування.

Всі косметичні засоби після засмаги також можна придбати в Таїланді практично в кожному магазині або в аптеці.

 

Ще поради для здорового пляжного відпочинку в Таїланді

При використанні сонцезахисних кремів потрібно наносити їх за 30 хвилин до виходу з приміщення, щоб вони встигли добре вбратися в шкіру.

Якщо небо в Таїланді затягнуте хмарами, не думайте, що в цей час припиняється дія сонячних променів.  До вечора можете отримати опіки!  Навіть якщо ви всю відпустку проведете в тінистому куточку пляжу, загар вам забезпечений.

До речі, швидко засмагнути навіть в тіні дозволяють масла на основі кокоса.  Але такі масла варто використовувати тільки через кілька днів після приїзду, коли шкіра звикне до сонця і придбає легкий смаглявий відтінок.

Убезпечити себе від опіків в області обличчя, шиї та плечей можна за допомогою капелюхи з широкими полями.  Косинки або бандани в Таїланді будуть лише сприяти перегріву.

 

 Джерело: Travel.miruvashihnog