Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Якщо ви вирішили відвідати Хорватію влітку з дітьми, навіть з маленькою дитиною, бажаючи скупатися в Адріатичному морі, позасмагати на пляжах, то куди конкретно поїхати в цій країні?  Де знайти піщані пляжі для відпочинку з дітьми в Хорватії?  Де взагалі найзручніші пляжі для сімейного відпочинку в Хорватії?

 

Сімейний відпочинок з дітьми в Хорватії

Найкраще для відпочинку з дітьми підійдуть Далмація і Істрія. З червня по вересень температура повітря тут тримається на рівні 25-29 ° C, а температура морської води - не нижче 23-25 ° С.

Істрія ще й тим підходить для відпочинку з дітьми, що море тут дрібне, тому прогрівається досить швидко.

Один з найвідоміших курортів Істрії — Медулін знаменитий своїми піщаними пляжами і відмінно підійде навіть для вашої маленької дитини. А також Умаг, Пореч, Ровінь.

 

Аквапарки на пляжах Хорватії

Звичайно, на багатьох хорватських пляжах є аквапарки. На території Істрії знаходиться відразу два відмінних аквапарку.

У Новіграда є Istralandia, визнана одним з п'яти кращих аквапарків Європи, в якому 24 атракціону, більше 1,6 км.  труб, 20 гірок, гідромасажний басейн для дорослих площею 900 м2, басейн зі штучними хвилями площею 2500 м2 — найбільший басейн зі штучними хвилями на Середземномор'ї. Для самих маленьких гостей величезний (1000 м2) дитячий басейн, з великою кількістю дитячих гірок.

У Почере знаходиться інший крутий аквапарк — Aquacolors, який може похвалитися найдовшою «ледачою речою» в Південній Європі.  Її протяжність 500 м, що в два рази більше, ніж у звичайних таких водойм.  У Aquacolors 8 ігрових майданчиків і басейнів, 20 анімаційних програм щодня, 12 гігантських водних гірок.

Обидва аквапарку відмінно обладнані, пройшли сувору атестацію якості і безпеки, до них легко дістатися на машині або громадському транспорті.

Далмація також відмінно підходить для сімейного відпочинку. Сосни спускаються прямо до кромки води, багатокілометрові, з дрібною галькою, та піщані пляжі перериваються скелями, створюючи затишні тихі бухти.

За відгуками тих, хто бував у Хорватії, тут найкрасивіша природа і безліч цікавих екскурсій і розваг для дітей.

Тут можна покататися на яхті, здійснити кінну прогулянку, відвідати акваріум з рибами в Дубровнику, досліджувати старовинний порт, милуватися островами з оглядового майданчика.

Курорти для відпочинку з дітьми в Середній Далмації — Шибеник, Оміш, Макарска рів'єра — городки Брела, Башка Вода, в Південній Далмації — Млини, Бабин Кук.

У багатьох містечках організують спеціальні дитячі свята та барвисті фестивалі, костюмовані шоу для маленьких туристів під час усього літнього сезону, участь — безкоштовно і цікаво для дітей і дорослих.

 

Популярні пляжі Хорватії для сімейного відпочинку

Умаг, де більшість пляжів галькові.

Laguna Stella Maris — самий пологий і дрібна галька, відмінно підходить для малюків;

Katoro, що поєднує ділянки піску і гальки, і оточений соснами, розташований в однойменному курортному селищі під Умаг. Тут розміщені ігрові та спортивні майданчики, басейн і водні гірки.

Пореч знаменитий 17-ю доглянутими дрібногалечними пляжами з бухтами і лагунами.  Загальна протяжність берегової лінії Пореча складає близько 64 км.  Приблизно 20% всіх «Блакитних прапорів» Хорватії зосереджені саме в Поречі.

Ровінь. Тут в основному зосереджені пляжі з дрібною галькою. Безліч мальовничих відокремлених пляжів Ровиня розташовані уздовж узбережжя природного парку.

Пула — місто-порт, в якому залишилося чимало старожитностей римської епохи.  Пляжі тут, як і на всьому півострові Істра, — кам'янисті і галькові, багато з бетонованими майданчиками.

Опатія — місто в оточенні лаврових лісів. Опатійська рів'єра вважається одним з найбільш елегантних хорватських курортів, яку часто порівнюють з Блакитним Берегом.  Практично всі місцеві пляжі забетоновані, в море ведуть сходи.

Рієка.  В межах міста є два величезних, добре обладнаних пляжу. Трохи більше віддалений дрібногалечний пляж Ploce з облаштованими набережними, ресторанами і волейбольним майданчиком.

Далмація.  Тут знаходяться кращі курорти Хорватії з піщаними пляжами. На відміну від Істрії, берегові пейзажі різноманітніші - сосни перемежовуються з пальмами і оливами, є безліч дрібних бухт і гаваней. Регіон ділиться на Середню, Південну і Північну Далмацію.

Задар в Північній Далмації — улюблений район для виндсерферів і кайтсерферів, також тут зосереджена велика частина піщаних пляжів Хорватії для дітей.

Sakarun на острові Дуга: місцевий пляж виробляє wow-ефект на кожного, хто бачить його вперше! Місцева вода - найчистіша, яскравого бірюзового відтінку, і легкий вхід в море.

Городок Нін. Знамениті піщані пляжі тягнуться тут на 8 км. Пляж Затон - ще один відмінний варіант в Задаре — обладнаний парками розваг для дітей, басейнами і водними гірками, безліччю кафе та ресторанів.

Трогір (Середня Далмація). Найбільшу прозору воду і смачні морепродукти можна знайти в Середній Далмації. Для цього регіону характерні пляжі з дрібною галькою і невеликими піщаними ділянками.  Безпосередньо в місті пляжів немає, зате є порт, звідки човни і катери розвозять туристів по околицях.

Брач (Середня Далмація).  Саме там розташована чи не головна визначна пам'ятка пляжної Хорватії — пляж з дрібною галькою на мисі Золотий Ріг (Zlatni rât), відзначений «Блакитним прапором».

Шибеник (Середня Далмація). Тут знаходиться прекрасний пляж з дрібним білим піском, який відноситься до місцевого готельного комплексу.

Макарська рів'єра (Середня Далмація)  На цьому курорті безліч затишних і невеликих селищ, оточених сосновими лісами.

Дубровник (Південна Далмація), хоч і лідирує за кількістю туристів і фанатів «Ігри престолів», але тут сконцентрована левова частка піщаних пляжів Хорватії.

 

 Джерело: Atorus