Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Playa de Rodas, розташований в Галісії, - пляж № 29 з 50 кращий пляжей Європи. Смуга білого, шовковистого, м'якого піску і блакитної води, дрібні піщані дюни, які порослі соснами, надають йому особливу чарівність.  Досвідчені мандрівники називають цей пляж одним з найкрасивіших у світі і одним з найбільш «секретних» в Іспанії.

Проте, секрет розкривається, оскільки все більше відвідувачів приїжджають сюди, щоб загорати або прогулюватися по маленьким стежками вздовж пляжу серед незайманої природи.

Незважаючи на те, що ви ділитеся пляжем з іншими любителями пляжного відпочинку, ви не пошкодуєте про відвідини цього, одного з найулюбленіших куточків Іспанії.

 

Оцінка пляжу в балах:

  •  Чиста, незаймана краса 8/10
  •  Відстань 8/10
  •  Якість піску і води 8/10
  •  Кількість сонячних днів в році 111
  •  Середньорічна темп.  28 ° С

 

 Як дістатися

 Єдиний спосіб дістатися до Islas Cies в Галісії - на човні з міста Віго, розташованого на північно-західному узбережжі Іспанії.  У Віго є менший аеропорт, а найбільший аеропорт, що розташований поблизу, - в Сантьяго, приблизно в годині їзди від Віго.  Північноамериканці можуть прилетіти в Більбао, звідки можна взяти напрокат автомобіль або таксі і насолодитися мальовничою 5-годинною поїздкою уздовж узбережжя від Більбао до Сантьяго. 

Або мандрівники можуть прилетіти в Мадрид і сісти на інший рейс в аеропорт Сантьяго.  Рейси до Більбао доступні з усіх великих міст, включаючи Торонто, Монреаль і Вінніпег.

 

 Карта розташування пляжу

Джерело: Flightnetwork