Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Vaeroy Beach - пляж №26 в списку 50 кращих пляжів Європи.   Своєрідність пляжу Vaeroy Beach (Лофотенські острови) - віддалене розташування, високі скелі, які його оточують, і спокійна, смарагдова гладь Норвезького моря.  Пляж знаходиться недалеко від містечка, відомого смачною норвезькою кухнею і кавою.

 Багато досвідчених мандрівників у захваті від підйому на вершину, до якої близько півтори години ходьби, звідки відкривається вид на безтурботні простори моря і прекрасні піщані пляжі.

Оцінка пляжу в балах:

  •  Чиста, незаймана краса 9/10
  •  Відстань 9/10
  •  Якість піску і води 8/10
  •  Кількість сонячних днів в році 200
  •  Середньорічна темп.  24 ° С

 

 Як дістатися

 З більшості пунктів призначення по всьому світу існує багато авіарейсів.  Забронюйте рейс в Осло, Норвегія, з будь-якого великого міста, будь то Торонто, Копенгаген, Стокгольм або Лондон. Потім ви зробите стикувальний рейс з Turkish Airlines або British Airways і опинитеся в Бодо або Нарвике, в залежності від того, яку область ви плануєте відвідати.  Vaeroy є частиною Лофотенських островів, і знаходиться в декількох хвилинах їзди від Нарвика, або на поромі від Бодо.  Через годину ви опинитеся на одному з кращих у світі пляжів.

 

 Мапа розташування пляжу

Джерело Flightnetwork