Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Пляж Саракініко Біч - пляж №21 з 50 кращих і дивовижних пляжів Європи.

Пляж Саракініко Біч розташований на північному березі острова Мілос та є унікальним пляжем, де хвилі, викликані вітрами, відшліфували сіруваті й білі вулканічні скельні творіння, зробивши неповторний і загадковий «місячний» пейзаж.

Ці дивовижні форми м'яких каменів замінюють пісок і надають пляжу незвичайний вид, що робить його одним з найбільш мальовничих пляжів в Егейському морі.

Перед вузьким спокійним каналом є крихітна смужка піску, але туристи вважають за краще ніжитися під променями сонця на білому камінні, щоб відчувати неповторну красу пляжу Саракініко.

 

Як дістатися до пляжу Саракініко

На острові Мілос є національний аеропорт, тому мандрівники можуть прилетіти до Афін, перш ніж відправитися на цей маленький грецький райський острів.

Щоб дістатися до пляжу Саракініко з аеропорту, рекомендується взяти напрокат автомобіль, оскільки в 200 метрах від пляжу розташована велика парковка.

Якщо ви летите з Торонто або Монреаля, Лондона чи Ванкувера, то можете скористатися прямим рейсом до Афін, а звідти долетіти до національного аеропорту, розташованого на острові Мілос.

 

Пляж Саракініко Біч в балах і цифрах

 Незаймана краса 8/10

 Відстань 10/10

 Якість піску і води 8/10

 Кількість сонячних днів в році 229

 Середньорічна темп.  22 ° C

 

Джерело: FlightNetwork

 Мапа розташування Саракініко Біч