Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

На острові Яс в Абу-Дабі діти можуть спробувати знайти під водою перлину.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Добре б частину відпустки або вихідні провести на безлюдному острові, де зустрінеш лише кілька людей, та й ті перебувають там за службовим обов'язком - охороняють, обстежують заповідні території.  А ще краще - усамітнитися на повністю безлюдному острові, де крім шуму хвиль і крику чайок не чути нікого. Однак багатьом туристам до душі такі острова, де все-таки є ознаки цивілізації.  Що ж, в Україні є й річкові, і морські острови на будь-який смак. У цій статті розповімо про один з морських островів України, де можна влаштувати недорогий та корисний відпочинок.

 

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Іноді хочеться провести відпустку саме на острові серед моря, і не важливо, чи є там будиночки, котеджі, або можна просто відправитися туди дикуном і жити в наметі, серед шуму хвиль і крику чайок, милуючись сонячними відблисками на блакитних хвилях. Такий острів на території України є.  Правда, назва у нього неприваблива - Бирючий, але в народі його прозвали українськими Мальдивами, маючи на увазі рівні, білі пляжі і дивовижного кольору, чисте Азовське море.

 

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Відлежавшись на пляжах чорноморського селища Рибаківка, розташованого в Миколаївській області, можна відправитися на острів Березань, який добре видно з берега. Подорож на острів не вимагає особливих грошових витрат, але буде цікавою як для дорослих, так і для дітей, поповнюючи знання про минуле країни, дозволяючи насолодитися прекрасним видом безкрайнього моря, а також зайнятися активним туризмом. Це місце підходить і для туру вихідного дня.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

На яких морських островах, не виїжджаючи далеко, ми можемо відпочити? Таких островів в Чорному і Азовському морях кілька, і всі вони мають свою екзотику, хоча чимось схожі один на одного.  Є острови незаселені, де ніхто не живе постійно; є і такі, на яких цілий рік працює невелика кількість фахівців для підтримки екосистеми і виконання інших завдань. Любителі активного туризму, екзотики і пригод завжди можуть вибрати відповідний острів, де можна відпочити не тільки добре, але й недорого, отримавши незабутні враження.

 

Фото Island-z1.pik-tesla