Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Про цю маленьку країну, що розташувалася серед піренейських вершин, між Францією та Іспанією, варто знати всім, хто любить гори, активний відпочинок, чисте повітря і доброзичливу обстановку. А також трохи екзотики. Коротко нагадаємо, чим цікава Андорра для туристів.

 

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Подорож до Греції на відпочинок можна поєднати з покупкою оригінальних грецьких прикрас з дорогоцінних металів або каменів, а також наручних годинників.  Греція відома у всьому світі своїми золотими і срібними ювелірними виробами, аксесуарами з перлами і дорогоцінними каменями.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Про цінну оливкову олію і плоди оливок, які виростають в Греції, та які туристи охоче везуть додому з подорожі, розказано в одній з наших публікацій. Писали ми й про хутряний одяг, що виробляється в Греції і дуже цінується у всьому світі.  Про унікальні ювелірні вироби грецьких майстрів читайте тут. Є й  стаття про грецьку натуральну косметику

А що ще цікавого, особливого можна купити в Греції?  У цій статті мова піде про грецькі алкогольні напої й такі продукти харчування, як сири, мед, солодощії та алкоголь.

 

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Під час подорожі до Греції варто купувати не тільки вироби з хутра, а й натуральну грецьку косметику, яка славиться в усьому світі.  Греція нагадує ботанічний сад з прекрасними кліматичними умовами, родючими землями і оливковими плантаціями. Чудодійні властивості грецької косметики недарма славляться у всьому світі, адже що може бути корисніше продукції, створеної самою природою?  Відомо, що натуральна косметика з Греції є результатом застосування передових досягнень в сфері косметології та відмови від використання неорганічних добавок.

 

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Що привезти з Греції?  Що валізами звідти везуть туристи?  Поговоримо про товари, які не вимагають великих фінансових коштів, тому їх можна закупити для численних родичів і знайомих. Оливкове дерево греки вважають даром богині Афіни.  Рослину використовують, як відомо, для отримання плодів — оливок — різного ступеня зрілості та віджимання з них олії.