Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

У світі чимало країн, для подорожі в які необхідно отримати візу. Процес отримання візи набагато простіший, ніж здається на перший погляд, або як це хочуть представити турфірми.

Робота турфірм у цьому напрямку полягає в пересиланні документів у візовий центр, і за це вони беруть чималі гроші. Насправді процес отримання візи досить простий і описаний на сайтах посольств (або консульств) відповідної країни. Все, що вам потрібно - це знайти сайт посольства (або найближчого до вас візового центру, якщо такий є), подивитися на нього список необхідних для отримання візи документів і записатися на прийом (якщо це потрібно). Найчастіше для отримання візи достатньо паспорта, авіаквитків, бронювання готелів і страховки. Після цього треба просто здати документи й чекати, коли вам дадуть візу. В цьому немає нічого складного.

Подивімось, як отримати туристичну візу до Великої Британії

Туристична віза видається особам, які планують короткострокову туристичну поїздку до Великої Британії, без запрошення з британської сторони.

Туристична віза Великої Британії видається на термін 6 місяців, а також на термін до 2 років, до 5 років і до 10 років, з максимальним періодом перебування на території Великої Британії до 180 днів в році, з можливістю відвідувати країну безліч разів протягом всього терміну дії візи.

Первинно віза до Великої Британії видається тільки на 6 місяців, далі Ви можете отримати візу на наступний, більш тривалий термін.

Консульський збір за туристичною візою на 6 міс. - 110 €.

Розгляд документів в консульстві - 15 робочих днів.

Консульство Великої Британії також пропонує прискорений розгляд документів за 5 робочих днів, при цьому вартість прискореного розгляду документів консульством - 215 €.

 

Перелік документів для візи до Великої Британії:

 1. Закордонний паспорт;
 2. довідка з роботи, обов'язково на фірмовому бланку, в якому вказані: телефон та адреса роботодавця, особисті дані співробітника, посаду, термін роботи у даного роботодавця, заробітна плата, інформація про збереження робочого місця й окладу на період відпустки / поїздки. Довідка з роботи засвідчується підписом керівника та головного бухгалтер, з офіційною печаткою організації;
 3. фінансові документи: довідка з банку про залишок на рахунку; виписка по рахунку про рух грошових коштів за 3 місяці;
 4. документи, що підтверджують укорінення в країні (нерухомість, автотранспорт, інше);
 5. для студентів або школярів: свідоцтво про народження; оригінали українських цивільних паспортів батьків; довідка з навчального закладу (на офіційному бланку компанії, з підтвердженням згоди на виїзд учня в зазначені терміни); заяву спонсора (батьків) і всі фінансові документи по ним;
 1. запрошення (в разі оформлення гостьовій або бізнес-візи).

Вище представлений лише базовий перелік документів. Виходячи з кожної конкретної ситуації, складається більш детальний перелік документів, що полегшує процес отримання візи.

Особливості отримання візи до Великої Британії:

 • Заповнення анкети англійською мовою. Анкета заповнюється on-line інтернетом. В анкеті понад 100 питань.
 • Особиста подача документів і зняття біометричних даних.
 • Немає чіткого і повного списку документів.
 • Консульство Великої Британії не дає консультацій і пред'являє до заявників більш жорсткі вимоги, ніж країни Шенгену.

Факторами ризику при отриманні візи до Великої Британії є:

 • чистий закордонний паспорт (відсутність туристичних поїздок за кордон);
 • неповний комплект документів, що подаються;
 • відсутність працевлаштування;
 • помилки при заповненні візової анкети;
 • непереконлива мета поїздки;
 • виявлена ​​консульством неправдива інформація.

Консульськіій відділ Великої Британії в Україні, куди подаються документи: м. Киев, вул. Глубочицька, б.4.

 

Джерело: Візовий ценр Workvisa.