Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Чим лікуватися?  Якщо ознаки застуди не вдалося зняти домашніми, "бабусиними засобами", і в вашому рюкзаку немає потрібних ліків, вирушайте в аптеку. Купити там можна препарати, якими зазвичай користуються поляки при застуді, і які добре знайомі й нам.

 

ЩоЩЩЩ

Що купити у польській аптеці

Rutinoscorbin (Рутіносікорбін) - 8,49 злотих.

Знайти цей засіб можна в будь-якій аптеці і навіть в магазинах мережі Rossman або Super Pharm.  Рутіносікорбін - це препарат, який поєднує в собі два взаємодоповнюючі елементи: рутин (рутин) та вітамін С.

Приймати його слід при: дефіциті і підвищеній потребі вітаміну С (під час застуди, вірусної інфекції, грипу).  Крім того, в разі надмірної судинної проникності і як профілактичний засіб.

Aspiryna / Polopiryna (аспірин) - 8 злотих.

Поляки приймають аспірин практично від усіх хворіб.  Однак слід бути обережним з його використанням, так як препарат має не тільки жарознижувальні, протизапальні властивости, але й антиагрегантні (розріджує кров).

APАP / Paracetamol - 9,49 злотих.

Apap, як і парацетамол, знімає біль різного походження (головний, зубний, ревматичний, кістково-м'язовий та ін.) і додатково ефективно бореться з лихоманкою.

Fervex / Gripex - 22,99 злотих

Обидва засоби мають болезаспокійливі та жарознижувальні ефекти, зменшують набряк слизових оболонок, пригнічують рефлекс чхання і запобігають почервонінню очей.  Порошковими ліками наші західні сусіди замінюють чай.

Шипучі таблетки з вітаміном С - 10,49 злотих

У Польщі дуже популярні різноманітні шипучі таблетки, з магнієм або вітамінами, які відносяться до біологічних добавок.  Їх можна знайти на полиці кожного продуктового магазину.  Шипучі таблетки вживають для підвищення загального тонусу організму і як профілактичний засіб різних простудних захворювань.

Як бачите, майже всі основні ліки від застуди, які ви напевно привозите з дому, можна без проблем знайти в Польщі.  Слід тільки знати, як вони називаються.

В Польщі майже не зустрінеш фармацевтичного працівника, який не говорив би як мінімум двома мовами - англійською і німецькою, що не може не радувати гостей країни.

Також дуже зручно те, що багато аптек підлаштовуються під години роботи супермаркетів, тому обслуговують відвідувачів в режимі 24/7.

Для покупки ліків в Польщі потрібен рецепт, можна виданий українським лікарем, головне - написаний латинськими літерами.  Однак деякі фармацевти вимагають рецепт польського лікаря, тому доведеться пошукати менш вимогливу аптеку.  Після покупки медикаменту польські фармацевти прикріплюють рецепт до чеку.

У деяких країнах Європи (Польща, Сербія, Угорщина) ліки дешевше, ніж в Україні, оскільки там діє система соціального страхування — держава виділяє дотації на медпрепарати.  І навпаки: в країнах Західної Європи ліки дорожче, ніж у нас.

 

 Джерело: Yavp.Pl