Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Розумно чинять ті туристи, які заздалегідь готують свій смарфтон до поїздки за кордон.  Це дозволяє економити на трафіку, позбавлятися від турбот, пов'язаних з постійним пошуком розеток або кафе з Wi-Fi.  Допоможуть в цьому кілька лайфхаків, які дозволять заощадити під час поїздки зарядку на телефоні, безцінний трафік, гроші за кордоном.

Смартфон за кордоном - твій друг і помічник

 

Щоб смартфон тобі допомагав в подорожі за кордоном, подбай, в свою чергу, про його захист.  І підготуй заздалегідь, перебуваючи ще вдома, все необхідне.

Як захистити смартфон перед далекою дорогою

Перше, про що варто подбати - зовнішній захист смартфона.  Обов'язково потрібно купити захисну плівку на екран.  Не завадить і непрозора сумочка для телефону.  В дорозі буває всяке.

Ще один акумулятор - це не розкіш в подорожу, а необхідність.  Адже навігатори дуже швидко «з'їдають» заряд батареї.  Однак перед тим як покласти зовнішній акумулятор в сумку, треба вивчити правила і умови авіакомпанії на провезення цієї речі.  У багатьох випадках дозволяється везти батареї тільки в ручній поклажі.  Якщо заховати акумулятор в чемодан, то можна отримати його назад уже без батареї.  Крім того, стеж, щоб додаткова батарея була зарядженою, в іншому випадку її можуть вилучити у аеропорту.  Збираючись в Китай, уточні, чи відповідає потужність батареї.  Якщо - ні, прикордонники можуть забрати зовнішній акумулятор.

Як захистити смартфон за кордоном

У чужій країні не варто ризикувати особистою інформацією, адже нерідко смартфони крадуть. Треба захистити свої дані завчасно.  Краще відразу поставити пароль або захистити дані за допомогою графічного ключа.

Необхідна обережність з публічними точками доступу до бездротових мереж.  Не рекомендується вводити номера банківських карт і робити оплату онлайн, підключившись до безкоштовного Wi-Fi. Крім того, перед підключенням варто переконатися, чи безпечно це?

Якщо точка доступу не є безіменною і пароль для входу зазначений, тоді це більш-менш безпечно.  Але все одно важливої інформації краще не передавати, для цього радимо використовувати мобільний інтернет за кордоном.

Заздалегідь треба подбати про важливі контенти, і тоді не доведеться переживати про свої дані, платити за великі обсяги Інтернету за кордоном.  Кращий варіант - завчасно завантажити те, що може стати в нагоді за кордоном.

А що може стати в нагоді?  Звичайно ж, гугл-карти, перекладач, довідкова інформація, в тому числі з бронювання готелю.

До речі, перші два додатки можна використовувати в режимі оффлайн.  Для цього скачай карту місцевості, куди ти прямуєш в Google Maps («Налаштування» → «Офлайн-карти» → «Вибрати карту». Вкажи область на карті, дані якої потрібно закеширувати.  А в Google Translate скачай переклад мов, які тобі знадобляться за кордоном.

Відключи оновлення контенту і повідомлення

Навіть коли спиш, твій телефон посилено працює. Щоб не витрачати заряд батареї і трафік, вимкни фонову функцію, нехай все завантаження відбуваються лише в зоні наявності Wi-Fi і розетки.

Для відключення оновлення контенту на iOS перейди в «Налаштування» - «Основні» - «Оновлення контенту», а для Android - «Налаштування» - «Мережа та Інтернет» - «Передача даних».

Для відключення повідомлень на iOS перейди в «Налаштування» - «Повідомлення», а для Android - «Налаштування» - «Звуки і повідомлення» - «Повідомлення» - «Повідомлення додатків».

Включи економію трафіку в додатках

Ця функція є не у всіх додатках, але все ж її можна знайти в налаштуваннях YouTube, Instagram, Facebook і інших.  Витрать трохи часу на пошук, і буде тобі щастя, багато фото і невеликий рахунок за роумінг.

Включи режим енергозбереження

Не чекай, коли твій розумний телефон сам це запропонує, використовуй економію по максимуму.  Вмикай режим енергозбереження відразу після зарядки смартфона.

На телефонах з iOS шукай цю кнопку в настройках або в центрі управління при свайпа вгору, на Android-пристроях свайпай вниз, і шукай іконку «Енергозбереження».

Не забувай зменшувати яскравість екрану, встанови темну статичну заставку, найкраще чорного кольору - так ти значно зекономиш заряд телефону.

 

Використовуй авіарежім при зарядці

Щоб швидко зарядити телефон, включай авіарежім.  Так час на зарядку скоротиться в кілька разів.  А якщо тобі не потрібен телефон 24/7, то просто вимикайте його час від часу!

Відпочивай і насолоджуйся подорожжю, а фотографії викладеш потім!

 

Джерела: Euroroaming, Boombate