Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

60% українців планують подорожі самостійно і витрачають на відпочинок вдвічі менше світового рівня.


Про це свідчать результати глобального дослідження Visa Global Travel Intentions Study 2017, в якому взяли участь мандрівники з 27 країн.

Ключові тенденції серед українських мандрівників:

Українці роблять в середньому 1,2 поїздки на рік - у 2 рази менше глобального рівня (2,5), і подорожують по 8 днів, як і середньостатистичний глобальний турист.
28% подорожують поодинці, що трохи більше, ніж в Європі (27%) і в середньому по світу (24%).

Експрес-інфо по країні

Українці частіше їздять у відпустку (1,2 поїздки), ніж в ділові поїздки (0,6 поїздки).
40% українських мандрівників купують пакетні тури, а 60% - планують поїздки самостійно або купують в туристичних агентствах тільки частина послуг.
Топ-напрямки серед українців: Туреччина, Росія, Польща, Єгипет і Болгарія.
Українці подорожують бюджетно. Згідно з отриманими даними, в середньому громадяни України витрачають за поїздку 979 доларів США, що майже вдвічі менше середньої суми по всьому світу - 1 793 долари США.
Найчастіше українці відправляються в запланований щорічну відпустку або на канікули - 33%.

83% мандрівників з України для планування поїздки шукають інформацію онлайн, а бронюють онлайн тільки 56%, решта 44% - все ж роблять покупки офлайн.

Банківськими картами на етапі планування подорожі користуються 63% українців, а під час самої поїздки - тільки 25%. Банкоматами під час поїздки користуються лише 5% українців, серед європейців цей показник становить 17%. При цьому 36% українців бажають користуватися новими платіжними технологіями.

Вокруг света