Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Щоб розібратися в видах страхування при самостійному подорожі за кордон, треба знати наступне.

Чим відрізняються програми «Туризм», «Активний відпочинок» та «Бізнес»?

Програми «Туризм» та «Активний відпочинок» діють на період однієї подорожі за кордон на обрану кількість днів (до 30). В програму «Активний відпочинок» додатково включена опція зайняття спортом (крім професійного спорту та професійних змагань).

Програма «Бізнес» передбачає необмежену кількість подорожей протягом року, загальною тривалістю днів, що обрана в договорі.

 Які види спорту покриваються у програмі «Активний відпочинок»?

У програмі «Активний відпочинок» покриваються наступні види спорту:

  • рафтинг, вітрильницький спорт, вейкбординг, кайтинг, катання на гідроциклі, на ковзанах, на квадроциклі, скутері, хокей, водні лижі (група S1);
  • будь - які перегони на швидкість, розваги, пов’язані з вільним падінням, гірський та лижний спорт (лижі, сноуборд тощо) - група S2;
  • альпінізмом, спелеотуризмом, дельтапланеризмом, дайвінгом - група S3.

Зверніть увагу, що в програмі не покриваються професійні спортивні змагання та зайняття професійним спортом – група S4.

 Які країни входять до території дії «Європа», а які – «Весь світ»?

«Європа»: країни Західної Європи (Австрія, Бельгія, Великобританія, Ірландія, Німеччина, Ліхтенштейн, Люксембург, Монако, Нідерланди, Франція, Швейцарія), Південної Європи (Албанія, Андорра, Боснія та Герцеговина, Ватикан, Греція (та всі острови), Іспанія, Італія, Македонія, Мальта, Португалія, Сан-Марино, Сербія, Словенія, Хорватія, Чорногорія), Північної Європи (Данія, Ісландія, Норвегія, Латвія, Литва, Фінляндія, Швеція, Естонія), Східної Європи (Білорусь, Болгарія, Угорщина, Молдавія, Польща, Росія, Румунія, Словаччина, Чехія), Казахстан, Туреччина, Грузія, Кіпр, Азербайджан, Вірменія.

«Весь Світ»: до даної зони належать всі країни світу, крім тих, які є у винятках (пункт 7.10. та 7.9. оферти). Винятком є територія України, та країни постійного проживання/перебування або громадянської належності застрахованої особи.

 Чи можна укласти договір на кількох осіб?

Так, у програмах «Туризм» та «Активний відпочинок» одночасно може бути застраховано до 4-х осіб. Програма «Бізнес» розрахована лише на одну особу.

 Коли надійшлють оригінал полісу?

Зазвичай доставка Укрпоштою по Україні триває до 7 днів, кур’єрська доставка по м. Київ - до 4 робочих днів.

Що робити, якщо при подачі в посольство необхідна «мокра» печатка на договорі?

Найкращий варіант - замовити доставку оригіналу договору з "мокрою" печаткою Укрпоштою по Україні або кур’єром по м. Київ, безпосередньо при укладенні договору (додатково 20 грн.)

Або, якщо посольство приймає такі договори, Ви можете звернутись до найближчого підрозділу страхової компанії з роздрукованим полісом. Там поставлять "мокру" печатку на договорі страхування. Дізнайтесь про вимоги посольства завчасно.

Припинення дії договору та повернення коштів

Правила припинення дії договору та повернення коштів зафіксовані в розділі 7 оферти.

Для повернення коштів відправте на електронну адресу компанії наступну інформацію: номер контактного телефону, ПІБ особи, що уклала договір, номер договору, причину та дату припинення (але не раніше дати отримання листа на електронну пошту страхової компанії). Повернення платежу неможливе, якщо звернення було отримано після закінчення дії договору.

УНІКА

фото