Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Головні переваги самостійних подорожей - це свобода та дешевизна.

 Ви самі повністю контролюєте свою подорож, ви їдете туди, куди хочете, а не туди, куди вам скаже ваш гід. Вам не обов'язково жити в одному і тому ж місці протягом усієї відпустки, якщо ви хочете переїхати в інше місце або інший готель, то ви це легко зможете зробити.

При самостійному подорожі ви ніколи не потрапите в ситуацію, коли ваша тур- компанія збанкрутувала таі не оплатила проживання в готелі. При самостійному туризмі таке в принципі неможливо, так як все контролюєте тільки ви.  І ціна вашої поїздки залежить тільки від вас і ваших уподобань. Вам не треба оплачувати непотрібні послуги туристичних компаній, ви завжди можете вибрати найвигіднішу пропозицію.

А якщо взяти нестандартний маршрут, який при самостійному плануванні організовується дуже легко, то його покупка в турфірмі може бути в рази дорожче.

 

Насправді, ви платите турфірмам за наступні послуги:

 

     Переліт. Найчастіше старими літаками з поганим обслуговуванням, але ви не можете нічого змінити і вибрати авіакомпанію.

     Готель. Ви не зможете поміняти готель, якщо він вам не сподобається або ви захочете кудись поїхати.

     Трансфер з аеропорту в готель на загальному автобусі.

     Віза. Якщо країна візова (а таких не так вже й багато), то у вас заберуть документи та відправлять до візового центру, але вони не можуть гарантувати успішне отримання візи.

     Екскурсії. Вам можуть запропонувати екскурсії, але ціна на них буде в рази більше, ніж якщо б ви поїхали в ті ж місця самостійно або через місцеві екскурсійні бюро.

 

Світ подорожей