Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Відвідати Карлові Вари восени - відмінне рішення для пенсіонерів, які мріють відпочити без штовханини й суєти, ґрунтовно поправити здоров'я на популярному, відомому у всьому світі бальнеологічному курорті, і при цьому не надто витратитися.


Курортний сезон в Карлових Варах завершується в осінні місяці, проте в цей час багато розумних туристів якраз їдуть туди.

Причому падіння цін - далеко не єдина причина. Адже різні санаторії так само продовжують працювати й приймають постояльців, а оглядати визначні пам'ятки міста в осінню прохолоду куди приємніше, ніж в літню спеку.
У жовтні в Карлових Варах можна дійсно спокійно відпочити - людей на вулицях небагато, пожовкле листя створює романтичний настрій, а хмари доповнюють пейзаж. На вулицях вже відчувається прохолода, але не настільки, щоб перешкодити повноцінному відпочинку.

Обов'язково потрібно відвідати родзинку місяця - Міжнародний фестиваль джазу. А ще варто покуштувати традиційне для цієї пори блюдо – мартинського гусака, фаршированого грушами і яблуками, а також продегустувати в музеї Бехеровки карловарський лікер.
Багато хто приїжджає в Карлові Вари на лікування саме в листопаді, бо починається підготовка до наступного сезону, а вартість відпочинку значно падає.

Джерело