Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

З 1 січня 2020 року в Таїланді набула чинності заборона на використання пластикових пакетів в роздрібних магазинах країни. Тепер покупці повинні використовувати інші ємності для покупок.

Таїланд більше не дозволяє великим магазинам пропонувати покупцям одноразові пластикові пакети, а до 2021 року заборона пошириться на всі, навіть дрібні магазинчики і торгові точки.

Цей крок надихнув покупців на повторне використання повсякденних предметів домашнього вжитку, що, можливо, краще для навколишнього середовища, ніж покупка нової багаторазової сумки.

За даними дослідження, проведеного міністерством Данії, багаторазову сумку з поліестеру потрібно використовувати 35 разів, а бавовняну сумку - 7100 разів, перш ніж її вплив на навколишнє середовище (коли мова йде про використання води та енергії для її виробництва) буде менше, ніж у звичайного пластикового пакета для продуктів.

Зараз в супермаркетах Таїланду твориться повний хаос, покупці тягнуть порожні 50-фунтові мішки, в яких колись зберігався рис, набирають продукти в одяг і навіть у рибальські мережі і мішки для сміття.

Уряд Таїланду обговорював нововведення у зв'язку з псуванням екології, яку привносять пластикові пакети, а коли торік олень і дюгонь (морський ссавець, схоже на ламантина) померли після того, як наїлися пакетів, закон був прийнятий.