Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Опитування мандрівників, що опубліковане YOTEL, показало ключові особливості, які гості очікують в готельному номері майбутнього.

Згідно з опитуванням, більшість (88%) відмовилися б від традиційних ключів на користь автоматичного розпізнавання особи для доступу в номер.

Метою дослідження було визначити, що мандрівники хотіли б отримати від готельного номера в 2050 році. Незважаючи на зростання технологій, опитані віддали переваги більш традиційним і матеріальним речам, таким як ліжко або душ, а не якісь там голограми або роботу-коридорному. Однак, були й побажання в розвитку інформаційних технологій.

Хьюберт Віріо, генеральний директор YOTEL, сказав: «Навіть незважаючи на всі розмови про розумні функції, інтерактивні технології та доповнену реальність, мандрівники завтрашнього дня не особливо хочуть побачити ці хитрощі. Для нас це підтвердило основну віру нашого дизайнера в те, що ефективні і корисні технології повинні бути спрямовані в першу чергу на здоровий сон в готельному номері, а не на розваги».