Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

У грудні 2019 року SkyUp Airlines виконав перший рейс із Києва до Турина. Полетіти зі столиці України до важливого економічного і промислового центра Італії відтепер можна буде двічі на тиждень.

«Сьогодні ми зробили ще один крок у реалізації нашої стратегічної програми розвитку міжнародної карти польотів SkyUp Airlines. Турин став четвертим пунктом призначення авіакомпанії в Італії. Відтепер українці мають можливість познайомитися ще з одним регіоном Італії і відкрити для себе нові міста цієї неймовірної країни. Разом з цим нам важливо відкривати Україну світу. Ми раді, що тепер зможемо показати жителям регіону нашу столицю. Київ – одне з найстаріших міст Європи, багате на культурні та історичні пам’ятки. Водночас місто сучасне та динамічне», - коментує Євгеній Хайнацький, генеральний директор авіакомпанії SkyUp Airlines.

  • Розклад рейсів: четвер, неділя
  • Вартість квитка без багажу: від 1 895 грн.
  • Вартість квитка з багажем: від 2 375 грн.

«Ми дуже раді вітати нову авіакомпанію SkyUp Airlines в нашому аеропорту. Прямим рейсом до Києва розширюється географія лоу-кост напрямків з Турина, даючи можливість нового сполучення для всіх, хто з туристичною метою або у справах бажає подорожувати до України. Цей рейс також обслуговує велику українську громаду в П'ємонті, де налічується понад 10 тисяч громадян-резидентів, що дозволить підприємствам нашого регіону розвивати подальші торгові зв’язки з цим цікавим ринком», - коментує Андреа Андорно, генеральний директор аеропорту Турину.