Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Коли 27-річний Тецуя Іноуе приступив до управління справами в одному з готелів в японському місті Фукуока, він задався питанням, як він міг би поліпшити бізнес в умовах сучасної економіки.

У Іноуе виникла ідея: що якщо він зможе використовувати Інтернет, щоб залучити нову аудиторію і отримати нове джерело доходу?

Як ми знаємо, в Японії часто зустрічаються дуже дивні на наш погляд ідеї, коли в прямому ефірі по телебаченню показують голих людей.

Вирішено - зроблено! Тепер гості, які приїжджають в Asahi Ryokan, можуть заплатити всього 100 ієн (близько 1 долара США), щоб залишитися на ніч - якщо вони погодяться на пряму трансляцію всього свого перебування в Інтернет.

Проте, існують обмеження щодо того, як працює пряма трансляція. Іноуе пояснює CNN Travel, що канал призначений тільки для відео (без звуку), тому у гостей буде конфіденційність в їх розмовах або телефонних дзвінках.

Крім того, постояльці завжди можуть вимкнути світло, а ванна кімната знаходиться поза зоною дії камери.

«В даний час молодь не піклується про особисте життя», - повідомляє Іноуе. «Деякі з них кажуть, що це нормально, коли за ними спостерігають один день».

І хоча кімнати за 1 долар явно йдуть у збиток, Іноуе думає не тільки про вартість однієї ночі проживання. Його канал YouTube вже подолав межу в 1000 глядачів. Тепер, як тільки він збере понад 4000 годин перегляду, він зможе розміщувати рекламу на каналі і монетизувати його. А це і є його основна ідея заробітку на цьому проекті.

У дні, коли кімната вільна або ніхто не дивиться в потоковому режимі, Іноуе розміщує пряму трансляцію своєї роботи в офісі готелю. Перед камерою розміщені вивіски на японській і англійській мовах, щоб глядачі знали, коли його немає в кімнаті.

 

P.S. Готель належить бабусі молодого підприємця, яка нічого не знає про це неподобство. Іноуе просив всіх, хто прочитав цю новину, не повідомляти бабусі про це.