Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

З 18 по 24 листопада 2019 року стартує другий тур Barter Week: безкоштовне проживання в готелях та оселях по всьому світу в обмін на товари і послуги. Зараз пропонується понад 60 країн.

Абсолютно безкоштовно будь-який українець зможе зупинитися більш ніж в 600 містах з 60 з гаком країн світу.

Що для цього потрібно? Ось, наприклад, є доброзичлива британська сім'я, яка пропонує потенційним гостям безкоштовне проживання в обмін на різні види послуг (прибратися, приготувати щось смачненьке) або товарів (іноді зроблених своїми руками). Гроші не потрібні, плата - бартером!

Протягом третього тижня листопада 2019 мандрівники можуть залишатися в готелях типу «ліжко та сніданок», не заглядаючи в свої гаманці: все, що їм потрібно зробити - це запропонувати навчальний посібник, навчальні або творчі заняття, або привезти що-небудь з дому.

В цьому році мандрівникам навіть простіше, ніж в минулому, перевіряти запити партнерських B&B, оскільки на головній сторінці сайту перераховані категорії товарів і послуг. Наприклад, якщо початківець мандрівник хоче зайнятися садівництвом і хоче вибрати в B&B господарів, які шукають таку допомогу, він може просто натиснути на «Gardening» і знайти список людей, готових прийняти їх в обмін на роботу в саду.

Всі варіанти обміну можна подивитися на сайті barterweek крапка com