Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Українські школярі зможуть більше подорожувати по рідній країні, тому що можливо деяким оплатять витрати на подорожі за рахунок держбюджету.

Влада країни планує створити так звану «програму мобільності» школярів з усіх регіонів України. Про це розповів глава Міністерства культури, молоді та спорту Володимир Бородянський.

Програма буде працювати наступним чином: в ній зможе брати участь приблизно кожна п'ята школа країни, екскурсійні поїздки для школярів повністю оплатять із державного бюджету.

Міністр уже заявив, що ця ініціатива підтримана на вищому рівні, зокрема Президентом і Кабінетом міністрів.

Також глава Мінкульту пообіцяв, що це будуть не просто безкоштовні подорожі для школярів, а й свого роду шкільні завдання для дітей.

Як пояснив Бородянський, кожен школяр, що бере участь в програмі після повернення в свою школу розповість, як пройшла його поїздка, поділиться своїми емоціями, отриманими знаннями і враженнями.

На даний момент «програма мобільності» не включена в проект бюджету на наступний рік, але найближчим часом її можуть туди додати.

За яким принципом будуть відбиратися школи і школярі для участі в програмі, поки неясно. В даний час українські школярі мають можливість подорожувати по Україні з певними пільгами. Зокрема, діти у віці від 6 до 14 років можуть економити на проїзді поїздами Укрзалізниці чверть вартості квитка. Діти до 6 років мають право на безкоштовний проїзд в поїздах.

 

Джерело