Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Українська авіакомпанія YanAir на новорічні свята 2020 запустить 12 додаткових авіарейсів з України в популярні грузинські міста - Тбілісі і Батумі.

За повідомленням УНІАН, з посиланням на прес-службу YanAir, 6 авіарейсів будуть виконані за маршрутом «Київ-Батумі-Київ» з 26 грудня 2019 року по 5 січня 2020 року, ще 4 авіарейсу з'єднають Київ і Тбілісі.

Також авіакомпанія здійснить 2 авіарейси з Харкова в Батумі. Вартість квитків по промо-тарифу з Києва в Тбілісі в цей період становить 6 000 грн, а з Києва в Батумі 4 860 грн в обидва боки (у вартість включені багаж і харчування на борту).

За словами Тараса Стригуненко, комерційного директора YanAir, для туристів ці рейси стартують в ідеальний час, так вильот з Києва (аеропорт «Бориспіль») о 07:30 і зворотні вильоти з Тбілісі (13:20) і Батумі (20:30).

«Уже другий рік поспіль в Батумі під час новорічних свят температура досягає + 18-20 градусів, а в горах в 90 кілометрах від міста вже можна кататися на лижах, тому впевнений, що додаткові авіарейси будуть популярними серед українських туристів», - заявив Стригуненко.

За даними Департаменту туризму і курортів Аджарії, в цьому році в регіоні очікується збільшення потоку українських туристів на 25-28% в порівнянні з 2018 роком. Україна за підсумками року увійде в 5-ку країн, звідки прибуває найбільше туристів в Батумі.

 

Джерело