Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Острів Самотракі, що розташований на території Греції в північній частині Егейського моря відомий багатьма легендами, серед яких таємне «Святилище великих богів».

Однак, в наш час на острові виникли деякі ускладнення, які не відносяться до грецьких Богів або інших надприродних сил. Прямо зараз острів пожирають рогаті... ні, не демони!

Тепер на кожного жителя острова Самотракі припадає 12 кіз, і їх «армія» зростає з кожним роком. Тварини в більшій частині здичавіли і бродять по місцевості, безконтрольно пожираючи всю доступну рослинність.

Все це відбувається як би на зло для чиновників острова, так місцеве самоврядування вже давно намагається узаконити статус острова, створивши на ньому міжнародно-визнаний природний заповідник. Цьому наполегливо заважають кози, що з'їдають всю флору, яку можна було внести до заповідної зони.

Для віце-президента, експерта по лісовому господарству Джорджа Маскалідіса, ситуація досягла переломного моменту, оскільки надмірний випас худоби посилив ерозію по всьому острову, викликавши масові зсуви під час дощу.

«Там немає великих дерев, щоб тримати ґрунт. І це велика проблема, як фінансова, так і реальна, тому що ґрунт обрушиться на наші голови», - заявив чиновник.

Крім того, туристи теж зазнають труднощів в зв'язку з тим, що кози з'їли всю рослинність і викликали загрозу зсувів, забруднили біологічними відходами та брудом всі доступні для відпочинку місця.

 

Зображення: Pixabay