Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Віртуальний музей історичної спадщини князів Острозьких створили на Рівненщині.

Презентовано проект під час форуму «Культурна спадщина в XXI ст. Князі Острозькі», який відбувся в Національному університеті «Острозька академія», повідомляють організатори форуму на своїй сторінці в Facebook, - пише Укрінформ.

«Віртуальний музей спадщини князів Острозьких - перша спроба синтезувати всю наявну інформацію про надбання княжого роду у вигляді онлайн-платформи для дослідження і популяризації спільної історії. Перший етап проекту, який включав створення веб-ресурсу і наповнення його матеріалами про спадщину князів в Острозі здійснено за підтримки Українського культурного фонду. За допомогою сучасних технологій, зокрема методу фотограмметрії, було оцифровано понад 20 автентичних експонатів XIV-XVII ст.», - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що для створення однієї 3D-моделі зроблено від 400 до 1500 високоточних фотографій. Також створено п'ять відео віртуальної реальності, які занурюють глядача в атмосферу міста і розповідають про історію та діяльність роду Острозьких.

Протягом роботи форуму «Культурна спадщина в XXI ст. Князі Острозькі» всі бажаючі змогли перенестися в віртуальну реальність, щоб дізнатися нові цікаві факти про спадщину княжого роду Острозьких.