Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Політика готельєрів Кіпру не зазнала змін після краху Thomas Cook. Знижок поки не спостерігається, змін в умовах співпраці теж.

Кіпрські готельєри, які втратили в особі Thomas Cook великого партнера і постачальника клієнтури, за попередніми даними вже втратили близько 50 млн євро. Такі цифри називає ділове туристичне видання TTG. Відшкодувати втрати в цьому році навряд чи вийде: незважаючи на те, що Кіпр вже давно позиціонується як цілорічний напрямок, основна кількість відпочиваючих віддає перевагу в літній сезон. Надалі ж готелі цілком можуть підвищити свій цінник, тому що інші туроператори обов'язково постараються зайняти спорожнілу нішу.

Втім, на думку туроператорів, наслідки падіння такого великого гравця світові ринки в повній мірі відчують не відразу. Швидше за все, в першу чергу слід очікувати посилення умов розрахунку з туроператорами і падіння популярності раннього бронювання. І це буде характерно не тільки для Кіпру. І неминуче торкнеться українського ринку, де мода на завчасне планування свого відпочинку тільки намітилася.

 

mastertura.com.ua