Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

«Томас Кук» - британська туристична компанія заявила про нездатність виконувати свої зобов'язання, у зв'язку з чим багато клієнтів виявилися в жалюгідному стані за кордоном.

23 вересня 2019 року компанія зазнала краху, що призвело до найбільшої з часів Другої світової війни репатріації британських громадян, що охопила понад 150 тисяч осіб.

Thomas Cook AG веде історію з 1841 року, є першою туристичною компанією в світі, заснована і названа на честь Томаса Кука, винахідника організованого туризму.

Робота в компанії «Томас Кук» вважалася привілеєм, оскільки фірма була одним з кращих роботодавців туристичної індустрії. Тепер багато хто побоюється, що не отримає наступну зарплату.

«Томас Кук» був роботодавцем близько 1000 чоловік в одній тільки Греції. Готелі були частиною ланцюжка з сотнями постачальників і невеликих туристичних компаній. І зараз серед цих колишніх співробітників багато обґрунтованого занепокоєння. Важко знайти інформацію про виплати своїм партнерам, готелі і персоналу, і багато хто побоюється, що вони ніколи не повернути свої гроші.