Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

У сіднейському зоопарку Taronga з жовтня у туристів з'явиться можливість зняти номер і заночувати в оточенні коал, качконіс, екзотичних птахів і інших австралійських тварин.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Lonely Planet і Vogue Australia.

«Wildlife Retreat що відкривається 10 жовтня в зоопарку Taronga запропонує відвідувачам незабутні враження від ночівлі в оточенні унікальної дикої природи Австралії, а також ознайомить з проектами по її збереженню», - йдеться в повідомленні.

У Wildlife Retreat є п'ять еко-капсул, встановлених в природному ландшафті зоопарку, а також 62 дизайнерських номера для тих, хто шукає щось більш традиційне.

Постояльцям запропонують унікальні екскурсії в години, коли зоопарк закритий для широкої публіки.

Гості також зможуть насолодитися вишуканими стравами в місцевому ресторані, який спеціалізується на австралійській кухні і з якого відкривається неймовірний вид на гавань Сіднею.

Проект абсолютно некомерційний. Всі виручені кошти обіцяють пустити виключно на підтримку австралійської флори і фауни.

«Щоб зоопарк залишався актуальним, він повинен постійно розвиватися. За допомогою Wildlife Retreat ми будемо розвивати тісний зв'язок між людьми і дикою природою Австралії. Гості поїдуть звідси не тільки відпочивши, але і з усвідомленням того, що внесли істотний внесок у збереження дикої природи», - пояснив генеральний директор зоопарку Taronga Кемерон Керр.