Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Курорти Окухіди не всім відомі, проте це точно те місце, яке потрібно відвідати, побувавши в Японії. Тут неповторна природа з запаморочливими краєвидами засніжених піків гір і безліччю цілющих гарячих підземних джерел.

Окухіда славиться своїми гарячими джерелами, і особливо її відкритими басейнами (ваннами) з приголомшливим видом на навколишні північні японські гори. У долинах Окухіди розташувалися п'ять міст, кожне з яких має унікальну цілющу воду, оскільки джерела б’ють з різних глибин і містять різні мінерали.

 

Японські спа-центри на гарячих джерелах

 

Принцип оздоровлення в Японії повністю відрізняється від західної концепції. У японських спа-центрах клієнти не повинні дотримуватися дієти або процедури детоксикації. Насправді, їжа і є частиною лікування. Відпочиваючі їдять тричі на день - сніданок, обід і вечерю, а також п'ють пиво і саке. Вода джерел дуже гаряча - між 37 і 40 градусами.

Ось, наприклад, Йоко Ноджірі - господиня курортного готелю Hotakaso пояснює привабливість цих ванн з водою з гарячих джерел: «Що дійсно приємно, так це ранкове купання в гарячій воді вранці, коли повітря холодне і навіть іноді йде сніг, а ви насолоджуєтеся теплом і можете милуватися японськими горами - це дивовижні враження».

Але це не просто розслаблення і задоволення. Японські вчені роками документують позитивний вплив, який вода гарячих джерел може надати для здоров'я людини.

Деякі дослідження показали, що гаряча джерельна вода, в залежності від її мінерального складу, може допомогти людям відновитися після певних операцій і контролювати ряд станів, включаючи ревматизм, невралгію, гіпертонію та шкірні захворювання.

Йоко Ноджірі каже, що люди в Японії люблять ходити в онсен в будь-який час дня, навіть після обіду, щоб розслабитися перед сном.

Напевно, це одне з ідеальних місць в світі, щоб налагодити зв'язок з природою і позбутися всяких нехороших розладів здоров'я.

 


Euronews