Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Як дістатися до Польщі найкращим способом? Варіантів кілька, вибирайте найбільш вигідний для вас.

У цій статті описано п'ять способів і приблизні ціни поїздки.

В Польщу на поїзді

З міста Львів існує кілька маршрутів. Поїзд прямує до Вроцлава через Краків, і на цьому шляху є шість проміжних станцій. Звичайно, можна їхати до кінця, ціна квитка буде коштувати в районі дев'ятисот гривень, однак найдешевше поступити наступним чином: від Львова на цьому маршруті перетнути кордон і зійти на станції Перемишля, бо там можна сісти практично на будь-який поїзд. Вони відправляються в різні міста Польщі, так що дістатися до потрібного не складе проблем. До того ж, це буде значно дешевше.

Відносно недавно був запущений поїзд швидкісного типу, від столиці України до Перемишля. Час у дорозі становить приблизно шість з половиною годин. Проте квиток коштує досить дорого, за шлях в один кінець доведеться викласти приблизно півтори тисячі гривень.

В Польщу на автобусі

Звичайно, комфорт подорожі на автобусі не зрівняється з умовами поїзда і, до того ж, доведеться постояти на кордоні довше. Точний час залежить від кількості інших транспортних засобів.

Плюс автобусів полягає в тому, що з кожного польського міста вони їздять до всіх міст країни. Вартість відправлення зі Львова, в залежності від компанії перевізника і кінцевого пункту призначення, може приймати значення від п'ятдесяти до п'ятисот гривень.

Дешевше всього проїхати з пересадкою. За п'ятдесят гривень дістатися від Львова до кордону, після чого перейти кордон пішки в Медику. Звідти постійно відправляються маршрутки і автобуси до Перемишля, їх вартість становить два і три євро відповідно.

В Польщу на літаку

З України - простіше простого. Однак цей спосіб пересування можуть дозволити собі не всі, оскільки вартість квитка починається від однієї тисячі гривень і більше.

Із Києва чи Львова постійно курсують рейси до Гданська, Кракова і Варшави. Щоб поїздка була більш вигідною, потрібно постійно відслідковувати акції та знижки в різних авіакомпаніях. Це дозволить вам максимально заощадити. Приміром, вартість квитків за даними напрямками від компанії WizAir починається від 1300 гривень, але напередодні свят та під час знижок можна купити квиток за нижчою ціною.

В Польщу на попутках

Звичайно, ви можете стояти на трасі і голосувати в надії, що хтось зупиниться, але тут мова йде не про це. Інтернет-сервіс BlaBlaCar дозволяє водіям і пасажирам знаходити один одного. Зручний пошук і блок відгуків у кожного водія дозволить вибрати найбільш підходящий варіант для того, щоб дістатися до Польщі з комфортом.

Певного розкладу немає, але якщо повезе, ви зможете за комфортною ціною швидко дістатися до потрібного пункту призначення. Для цього за кілька днів до передбачуваної поїздки необхідно ретельно переглянути сайт в пошуках потрібного напрямку. Оновлювати сторінку варто періодично, так як сервіс дуже популярний. Раптом хтось займе ваше місце?

 До Польщі пішки

А якщо точніше – на маршрутках з кількома пересадками. Від Львова лише за п'ятдесят гривень потрібно доїхати до кордону, де пішки перетнути його. З іншого боку, в селищі Медиці потрібно сісти на маршрутку, вартість якої становить два євро, і дістатися до Перемишля. Звідти на автобусах можна дістатися до будь-якого міста Польщі.

Джерело: Travellist.ua/info