Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Розповімо про декілька звичок поляків, які можна вважати національною особливістю.

 Поляки дуже ввічливі

Вони по-справжньому ввічливі люди.  Навіть якщо перед вами брутальний чоловік, наступивши вам на ногу, він буде дуже довго вибачатися. Це звичайна модель поведінки для поляків.  Іноземцям варто звернути на це особливу увагу.  Те, що інша людина у нас не хамить, ще не робить її ввічливою.

 Поляки люблять скаржитися

Запитавши у поляка, як його справи, готуйтеся почути у відповідь величезну кількість скарг.  Хоча в Польщі спостерігається досить стабільна економічна ситуація, гріх не порівняти себе з більш розвиненими країнами світу.  Втім, можливо, саме це прагнення до кращого - своєрідний поштовх до розвитку.

 Поляки погоджуються на пропозиції з третього разу

У цьому плані у поляків є щось схоже з євреями.  Так що для переконливості поляку краще все пропонувати тричі.  Адже погоджуватися відразу - ще одна ознака неввічливості.

 Поляки дуже релігійні

Ще одна якість, якої не вистачає нам.  Поляки відвідують церкву практично щонеділі.  Тут не розуміють, як можна скріпити шлюб одними лише підписами в загсі.  До речі, біла сукня нареченої теж надягається лише на вінчання в церкві.

 Поляки масово навчаються

Вони вважають, що вища освіта необхідна абсолютно кожному: від прибиральниці до політика.  На жаль, культ освіти не йде в парі з матеріальною компенсацією за працю, вкладену в навчання.

 Джерело: Hronika.info