Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Звичайно, туриста перед першою поїздкою на Кіпр цікавить не тільки те, що можна побачити на Кіпрі, а й те, чи добре там відпочивати.

Кіпр - це дуже чисті пляжі, готелі з хорошим сервісом і легка «екскурсійна».

З розваг - міні-круїзи, таласотерапія і смачна грецька кухня.

Острів Кіпр - це не тільки кілька відмінних пляжних курортів, але й один гірськолижний.

Столиця острова - Нікосія - місто серед туристів непопулярне, але однозначно заслуговує на увагу.  Це столиця одночасно двох держав: Республіки Кіпр, де проживають греки, і Північного Кіпру, населення якого складають турки.  Це дуже гарне древнє місто, перші поселення тут датуються 7 століттям до н.  е.  Якщо ви хочете побачити автентичний нетуристичний Кіпр, то варто виділити на відвідування Нікосії хоча б пару днів.  У цьому місті багато музеїв, а також ресторанів балканської, грецької та турецької кухні.

Мабуть, сама адекватна оцінка Кіпру туристичного звучатиме так: «міцний середземноморський хорошист».  Тобто це цілком типовий напрям пляжного відпочинку, без якихось яскравих або унікальних «фішок», але зате і без великих недоліків (якщо, звичайно, не мати на увазі досить високі ціни).

На острові м'який клімат, сервіс в готелях - цілком адекватний їх рівню, а пляжі - дуже чисті, з безліччю Блакитних прапорів - так що тури на Кіпр користуються більш ніж заслуженою популярністю у мандрівників.

Переважний характер відпочинку - респектабельний і пристойний у всіх відносинах, без п'яних гулянок на всю ніч і дискотечного чаду.

Клімат Кіпру - помірний, з великою кількістю сонячних днів протягом всього року.  Зима дуже коротка і м'яка, середня температура від +17 до +19 ° C.  На високогір'ях взимку стовпчик термометра опускається на кілька градусів нижче нуля, і випадає сніг.  Літо спекотне, триває з середини травня до середини жовтня.  В цей період температура може підніматися до +35 ° C в тіні, але через низьку вологість спека переноситься легко.

Середня температура води біля узбережжя Кіпру в липні +23 ° C, в лютому (найхолоднішому місяці) +14 ° C, купальний сезон відкрито майже цілий рік.

 Джерело: Tonkosti.ru