Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Іспанія - країна багатьох цікавих місць для туристів.


Сонячна і життєрадісна, Іспанія чекає туристів на пляжі Середземного моря, на гірськолижні курорти і зимовий відпочинок на Тенеріфе.
Розваги і пам'ятки від Мадрида до Канар, від Дали до Гауді, від Реала до Барси - це все про Іспанію.

Популярні туристичні регіони Іспанії: Аліканте, Барселона, Більбао, Валенсія, Віго, Гранада, Жирона, Ібіца, Кадіс, Каталонія, Кордова, Коста-Брава, Ллорет-де-Мар, Мадрид, Майорка, Малага, Ондаррібія, Пальма-де-Майорка  , Реус, Салоу, Сантьяго-де-Компостела, Сарагоса, Севілья, Країна Басків, Таррагона, Тенеріфе, Толедо, Фігерас, Естепона.

В уявленні багатьох туристів Іспанія - це нескінченна низка розкішних пляжів Середземномор'я і Атлантичного узбережжя, нестримні веселощі островів і комфортабельний гірськолижний відпочинок. 

Але Іспанія - це ще й одна з найдавніших країн Європи зі своєю багатою історією, самобутньою культурою і вражаючою архітектурою.  І, між іншим, серед всіх європейських країн одна тільки Італія ледь-ледь може похвалитися великою кількістю пам'яток, ніж Іспанія.

Мільйони мандрівників зі всієї земної кулі прагнуть в цю, зігріту сонцем прекрасну країну, щоб своїми очима побачити все її різноманіття.  Адже культуру і архітектуру Іспанії протягом тисяч років творили різні народи, в результаті чого в ній з'явилася якась еклектика - але в той же час вона як не можна більш гармонійно передає істинний дух і темперамент іспанської нації.

Барселона дуже довго була одним з найбагатших і розвинених міст Іспанії, тому тут є на що подивитися.
Чого вартий один лише старовинний квартал в готичному стилі, величний спокій якого особливо контрастує з жарким темпераментом цієї країни!  А однією з найвизначніших архітектурних пам'яток не лише міста, а й усієї Іспанії по праву вважається спроектований Гауді собор Святого Сімейства.

Араби внесли в європейську Іспанію нотки східного колориту, особливо це помітно в Гранаді.  Це невелике тихе містечко, що розкинулося біля самого підніжжя гір, до цих пір зберігло дух маврів-завойовників. Візитною карткою Гренади можна вважати палац Альхамбра (або Червоний палац), його стіни змінюють свій відтінок залежно від часу доби і інтенсивності освітлення, а площа його настільки велика, що нерідко його називають містом в місті.

Неймовірна кількість пам'яток є і в зовсім невеликому містечку Толедо.  Воно було побудовано на пагорбі, чому не тільки вважалося неприступним, але й отримало свою назву - «толедо», що перекладається як «вознесений».
Архітектура Толедо настільки багата й різноманітна, що ціле місто включене до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.  А ще Толедо - улюблений «натурник» геніального Ель Греко. Тільки в цьому місті можна насолодитися полотнами великого уродженця Криту в повному масштабі: перебуваючи безпосередньо в Толедо, милуватися його дивовижною картиною «Гроза в Толедо».

Ну і, звичайно ж, не можна не згадати про Мадрид, столицю Іспанії, місце, де зосереджено таку величезну кількість незвичайних визначних пам'яток, що виділити якусь одну з них і назвати її символом міста просто неможливо.  Мало того, Мадрид сам по праву може називатися пам'яткою не тільки Іспанії, але й всієї Європи.  Адже він спочатку будувався як монарше місто з властивим всім королям розмахом і помпою.

І все-таки перераховувати пам'ятки Іспанії можна нескінченно, ця багата південна країна славиться не тільки своїми архітектурною і природною різноманітністю, а й неповторною культурою - пристрасне фламенко, корида, іскристий коктейль з фруктів, кубиків льоду і неперевершеного іспанського вина.
 
 Джерело: Тонкощі туризму