Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Вирушати в подорож на своїх «колесах» зручно у багатьох відношеннях, але наважуються лише деякі.

Така поїздка вимагає перевіреної компанії, величезної витримки, продуманої екіпіровки, позитивного настрою, багаторічного гарту й чималих коштів.  Але, як правило, їдуть на авто ті, хто вважає за краще тримати руки на кермі, тобто тримати все під контролем.

Попереду безліч пригод і несподіванок, які ляжуть в основу майбутніх легенд, і буде що згадати.

Вирушаючи в подорож, вкрай важливо врахувати безліч нюансів аж до дрібниць, бути готовим до спонтанності й сюрпризів.  Але для початку не забудьте про страховку на автомобіль, техпаспорт і права міжнародного зразка.

Маршрут Київ - Париж

Відстань 2 401 км, приблизний час у дорозі 24 год.

Коли документи оформлені, продумайте майбутній маршрут, щоб охопити цікаві історичні об'єкти для огляду, виберіть зручні місця стоянок, відзначте на карті кемпінги, АЗС, автосервіси.

Також порахуйте, скільки грошей у вас піде на пальне, враховуючи відстань до Парижа, приплюсуйте зворотну дорогу, переміщення по столиці Франції, й додайте на непередбачені обставини.

BlaBlaCar

Це ще один популярний вид пересування на колесах - система, при якій водії і пасажири кооперуються, щоб розділити витрати на бензин.

Існує безліч спеціальних сайтів, де в потрібному вам напрямку легко знайти кілька пропозицій.  Часом навіть на офіційних порталах транспортних перевізників є окремі сторінки для водіїв-попутників.

Бон вояж!

Джерело: Paris-life.info. Автор: Лора Мур