Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Іноді буває так, що на відпочинок до Європи треба відправитися зі своїм чотириногим або іншим улюбленцем, тому заздалегідь варто ознайомитися з правилами такого перельоту.

Дрібних собачок, тхорів і кішок допустимо перевозити в спеціальних клітинах з параметрами не більш 55х40х23 см. Загальна вага (клітка й тварина) не можуть перевищувати 8 кг.  Перевозити допускається тільки одного вихованця, виняток, якщо вони знайомі між собою.

На кожного повинні бути супровідні документи - паспорт і медкнижка з позначками про щеплення, а також імплантований ідентифікаційний мікрочип.

Якщо вага перевищує 8 кг, доведеться вам і улюбленцю на деякий час розлучитися, оскільки йому необхідно подорожувати в багажному блоці після проведення бронювання (AVIH).  Але врахуйте, що подібна послуга доступна тільки в багажних відсіках літаків Airbus 320 & 321.

Власне, перевозяться практично будь-які тварини, комахи, амфібії та рептилії (крім ракоподібних та бджіл, а також отруйних змій і особливо великих диких тварин).  Вага не повинна перевищувати 50 кг, а клітини - бути просторими, щоб тварина могла стояти і міняти позу.

Хоча в боксі допустимо перебувати тільки одному вихованцеві, правило можна опустити, якщо це дитинчата до 6 місяців одного віку.

Орієнтовні ціни на перевезення тварин:

 Внутрішній рейс:

до 8 кг - 20 євро, до 25 кг - 40 євро; понад 25 кг - 80 євро.

Міжнародний рейс: до 8 кг - 40 євро;  до 25 кг - 80 євро; понад 25 кг - 150 євро.

Особливим становищем користуються собаки-поводирі й ті, що надають моральну підтримку - вони подорожують безкоштовно, але і в цьому випадку їх місце в багажному відділенні.  Як виняток їм дозволять зайняти сидіння поруч з господарем, якщо воно заздалегідь сплачено.

У будь-якому випадку, приступаючи до організації поїздки, треба вивчити це питання особливо ретельно, адже не всі авіакомпанії пускають чотириногих друзів на борт.

Джерело: Paris-life.info. Автор: Лора Мур