Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Чому б і ні? Все не так складно, як здається на перший погляд.

 

Виходячи з обраного методу, доведеться переглянути свій багаж, в якому повинні бути всі необхідні «дикому» туристу предмети, але щоб не надто обтяжували рюкзак.

Однак найбільшим скарбом залишаються закордонний паспорт. Так, і не забудьте про мапу, якщо не хочете отримати славу ходка-Сусаніна.

Досвідчені туристи рекомендують звертатися за допомогою до далекобійників, які і підвезуть, і пригостять, і від нудьги не дадуть померти.

Якщо вибрали батьківщину BMW, можете розраховувати на участь водіїв авто, оскільки далекобійники тут не дуже поступливі.

По дорозі зустрічаються недорогі готелі та закусочні, а люди чуйні й доброзичливі. Цей маршрут буде дуже довгим, оскільки далі ви потрапите у Франкфурт, а там і до Парижа рукою подати.

Якщо їхати через Чехію, неодмінно потрапите в Австрію, де теж дуже позитивний народ, готовий безкоштовно поселити, нагодувати й спорядити в дорогу. Навіть на поїзд можна сісти безкоштовно, якщо знайдете спільну мову з машиністом.

Далі перед вами Швейцарія. Тут за 3 євро легко накупити різних продуктів у супермаркеті, а на звалищі роздобути за пару євро старенький, але цілком робочий велосипед, і доїхати на ньому до кордону Франції. Однак після прибуття в омріяну країну позбавлятися від двоколісного транспортного засобу не варто поспішати, оскільки ще треба зловити попутку.

Чим далі ви від столиці, тим охочіше вам будуть допомагати, але підбираючись ближче, відразу відчуєте меркантильний інтерес.

Така подорож повинна проходити без нічого, і в ідеалі ваша валіза не повинна перевищувати 1,5 кг.

Що ж, вас чекає незабутня мандрівка незалежно від обраного виду транспорту і товщини гаманця. А яким вона вам запам'ятається – залежить тільки від вас самих.

Бон вояж!

Джерело: Paris-life.info Автор: Лора Мур