Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Хтось хоче поїхати в Данію взимку, хтось може виділити для подорожі в Данію лише кілька днів, - в будь-якому випадку виникає питання, чому ж взагалі цікава Данія для туристів.  У загальних рисах можна сказати наступне.

 

Данія - перлина Скандинавії.  Тут поєднуються відпочинок на пляжах датської Рів'єри і екскурсії по визначних пам'ятках Копенгагена, пряникові ферми й старовинні фортеці, спа-готелі, морські круїзи і парк розваг Леголенд.

У сніжну пору ця гостинна країна пропонує провести незабутні новорічні канікули в казковій столиці Копенгагені або багатому пам'ятками Орхусі.  Або ж відправитися в Оденсе - місто, де народився, мабуть, найвідоміший казкар на світлі - Ганс Християн Андерсен.

Крім того, зимова Данія вабить любителів круїзів - новорічна поїздка на поромі з відвідуванням декількох країн Скандинавії принесе справжнє задоволення як дорослим, так і дітям.

Влітку Королівство готує особливі сюрпризи, які по заслузі оцінять сімейні туристи.

По-перше, це дивовижні парки розваг: «Леголенд» і «Тіволі».

По-друге, казкові пляжі датської Рів'єри, де втомлені за зиму мами можуть насолодитися якісними процедурами в місцевих спа-готелях.

По-третє, дивовижна природа.  Красиві озера з піщаними пляжами, немов іграшкові, пряникові ферми, де можна скуштувати смачні національні страви та спробувати місцеві сири.

Нарешті, старовинні романтичні фортеці, частина з яких сьогодні відкриті в якості гостинних готелів.

Данія - те місце на Землі, де історія переплітається з сучасністю, де кришталево чиста вода, свіже морське повітря, натуральні продукти й дивовижної краси узбережжя.

  Джерело: Tonkosti.ru