Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Коли їдеш в чужу країну, хочеться більше дізнатися про її мешканців.

 

На кінець 2018 року населення Боснії і Герцеговини становило близько 3,8 млн осіб.

Бошняки-мусульмани складають 54% від 3.8 млн. населення Боснії і Герцеговини.  Православні серби - 32.5% населення, католики-хорвати - 11.5%.

За 2018 рік населення зменшилося приблизно на 4 939 осіб.  Зменшився і міграційний приріст населення (на 494 особи).

Що подивитися туристу в Боснії і Герцеговині?

Переваги цієї чарівної балканської країни поки не дуже відомі широкому колу туристів - її довго затьмарювали більш популярні на туристичному ринку сусіди - Хорватія, Чорногорія і Словенія.

Недорогий і якісний відпочинок, широкі можливості для лікування і гірськолижного спорту, нарешті, різноманітна і цікава «екскурсійка», - все це про Боснію і Герцеговину.

Безперечна родзинка Боснії і Герцеговини - спокійний, розмірений відпочинок.  Зима м'яка і сніжна, літо сонячне і спекотне.

Екскурсії та пляжний відпочинок

Влітку тут популярний екскурсійний відпочинок в Сараєво і околиці, благо невеликі розміри країни дозволяють обстежувати її всю.  Можна зупинитися не тільки в столиці, а й за містом - туристів чекають затишні агро-готелі, приватні пансіони і гостьові будинки.

Крім іншого, Боснія і Герцеговина пропонує також пляжний відпочинок - нехай в ролі головної місцевої здравниці виступає один-єдиний курорт Неум з 10 км берегової лінії (що просто смішно в порівнянні з тією ж Чорногорією), але й атмосфера тут зовсім інша - дуже привітна,  домашня, «для розуміючих».

Активний відпочинок і гірські лижі в Боснії і Герцеговині

Мальовничі пагорби Боснії і Герцеговини і сприятливий клімат - вологі вітри з прибережної зони, які «чіпляються» за гострі верхівки гір і випадають у вигляді рясного пухнастого снігу - забезпечують ідеальні умови для гірськолижного катання.

Яхоріна, Беляшніца й Влашич можуть похвалитися широким вибором трас для новачків і профі, масою варіантів розміщення за дуже привабливими цінами і непоганий «апрескі» в комплекті. 

Що особливо приємно, мовний бар'єр в країні відсутній, завдяки чому можна за помірну плату відточити майстерність в гірськолижній школі з російськомовними інструкторами.

Лікування - ще один вид відпочинку в Боснії і Герцеговині

Термальні джерела курорту Іліджа, що в 12 км від столиці, широко відомі не тільки в країні, але й за кордоном.  Гаряча сульфатна вода з унікальним складом речовин використовується для прийняття всередину і для купання в басейнах, і успішно бореться з неполадками в організмі.  Місцевість дуже красива - невисокі гори до 500 м, хвойні ліси і найчистіші ріки.

Апетитна і здорова кухня, підкріплена різними приємними бонусами типу ракії і червоного вина, дозволить отримати від відпочинку смакове задоволення.

Коли їхати до Боснії і Герцеговини

Відпочинок в Боснії і Герцеговині можливий в будь-який час року - тут немає несприятливих сезонів.  Взимку можна кататися на лижах і приймати лікувальні процедури, навесні, влітку і восени - поправляти здоров'я на термальних курортах, розслаблятися на лоні природи, займатися активними видами спорту і оглядати визначні пам'ятки.

Джерело: Tonkosti.ru