Рейтинг користувача: 1 / 5

Активна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Недовгий переліт від Києва (всього 3,5 години), прийнятні ціни, комфортабельні готелі, розвинена туристична інфраструктура, а головне, практично ідеальний для відпочинку клімат - чого ще бажати?

Хургада: перший курорт Єгипту

Сьогодні складно повірити в те, що ще кілька десятиліть тому на місці цього міста був невеликий рибальське селище. В наші дні Хургада - один з найбільших курортів Єгипту і, до речі, перший, який відкрив свої гостинні обійми для туристів з інших країн.

Місто, знамените своїми прекрасними піщаними пляжами й кораловими островами, розтягнулося на 40 кілометрів уздовж берега Червоного моря. Клімат тут тропічний пустельний з дуже жарким літом і теплою зимою (середня температура в січні і повітря, і води 22 ° С).

Ціни в Хургаді цілком доступні. А розваг вистачить на будь-який смак, гаманець і вік. Сюди люблять приїжджати і сімейні пари з дітьми, і серфінгісти, і дайвери, і любителі нічних розваг.

 Де зупинитися

До речі, сьогодні в Хургаді більше 200 готелів, а нові комплекси відкриваються практично кожен місяць. Якщо хочеш відчути справжній східний колорит, а також ритм життя сучасного єгипетського міста, варто вибрати готель в самій Хургаді. Наприклад, Hilton Hurghada Resort, назва якого говорить сама за себе. Він розташувався в затишній лагуні з пологим заходом в море, що напевно оцінять сім'ї з дітьми, а також туристи похилого віку. Гості люблять цей готель за прекрасну зелену територію, високий рівень сервісу, чудову кухню, а також за можливість ввечері вийти на променад, заглянути в численні магазинчики, випити знаменитого бедуїнського чаю, покурити кальян і сповна насолодитися східною автентикою.

Самі фешенебельні готелі Єгипту

Шукаєш усамітнення і респектабельного відпочинку? Зверни увагу на Old Palace Resort, який знаходиться в 20 км від Хургади в закритому регіоні Сахл Хашіш, що в перекладі означає «Зелена долина». Тут фантастичні заходи сонця й морська вода нереальною блакитна й прозора! Особливо красиво тут увечері, коли на набережній включаються різнокольорові фонтани. Після гучної і активної Хургади цей малолюдний регіон здається оазою спокою й релаксу, і саме в цьому його цінність!

Де побувати?

Перш за все, звичайно, в хаммаме! Після вогкості й вологості нашої зими єгипетські спа-процедури подарують тобі просто райську насолоду! Розігрів у вологому повітрі парної, м'яке тепло мармурових лежаків, ніжний пінний масаж, кокосовий пілінг і обгортання, масаж цінними ефірними маслами - після цих процедур ти немов народжується заново.

Але крім задоволень для тіла в цій частині Єгипту тебе чекає чимало задоволень для душі. І одне з найголовніших - поїздка в Луксор.

Луксор - стародавнє місто в долині Нілу

Луксор виник на руїнах дрeвней cтoліци Єгипту. Річка Ніл поділяє Луксор на дві частини: східний - місто живих, де фараони жили і будували свої молитовні храми, і західний - місто мертвих з висіченими в горах гробницями ...

Повір, це варто того, щоб хоча б на день відірватися від відпочинку на пляжі і зануритися в захоплюючу подорож.

Але ж є ще поїздка в пустелю, зустріч з бедуїнами, морські прогулянки ... спокус багато. Головне, екскурсії треба купувати у надійного оператора - тоді гарантовано отримаєш задоволення і відмінні враження.

Джерело: Жіночий журнал Ліза, Діана Балинська