Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Плануючи з дітьми відвідування столиці Італії, скористайтеся нашим путівником.  Гідне місце в ньому займає Time Elevator - пізнавальний 5D-кінотеатр - захоплюючий спосіб пізнання історії.

Time Elevator - більше, ніж атракціон - справжня «машина часу», на якій ваші діти (та й ви заодно) зможете відправитися у віртуальну,  фантастичну подорож в минуле Риму, відкрити для себе історію, архітектуру та мистецтво Риму.

За допомогою ряду дивовижних спецефектів, цифрових і стереоскопічних технологій, Ви отримаєте можливість зробити стрибок в минуле, зануритися в історію Вічного Міста, відправившись в період народження столиці світу.  Ваша віртуальна подорож почнеться з легенди про двох братів Ромула і Рема, також Ви станете свідками перемог і поразок римської армії, розквіту і падіння Великої Імперії, зможете зазирнути в Середньовіччі і епоху Відродження ...

Екрани кінозалу дарують Вам панорамний погляд на найосновніші історичні події.  Завдяки платформам, які рухаються, Ви відчуєте себе членами екіпажу машини часу!

Для максимального занурення у віртуальну подорож творці Time Elevator використовували всі доступні на сьогоднішній день технічні досягнення - безліч яскравих спецефектів, стереоскопічних зображень, об'ємний звук.  Мультисенсорні спецефекти дозволяють навіть фізично взаємодіяти з легендарними історичними персонажами.

Вся історія Рима розповідається на ваш вибір на шести мовах: італійська, німецька, англійська, французька, іспанська та російська.

Плануючи, що показати дітям в Римі, не забудьте про це місце на тлі безлічі інших розваг, про які йтиметься далі.

 

Скільки коштує?  Дитячий квиток - 9 євро, для дорослих - 12 євро.

Розташований освітньо-розважальний комплекс Time Elevator за адресою: Via dei SS.  Apostoli, 20 - 00187 Roma (RM), Time elevator experience.

Як дістатися?  Метро лінії A - від станції Barberini або Spagna пішки в напрямку Via Del Corso.

Метро лінії B - від станції Colosseo пішки в доль Via dei Fori Imperiale до Via Del Corso.

Більше інформації на сайті Time-elevator

 

Джерело: Blogoitaliano, Youngandcreative.ru

 

Мапа