Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Поїздка з дитиною в Європу вимагає зваженого планування і попередньої оцінки всіх нюансів і можливих ситуацій.  Такий підхід дозволить забезпечити приємний сімейний відпочинок.

Маршрут: продумувати ретельно і скрупульозно

Це стосується і напрямків поїздки в цілому, і планування кожного дня окремо.

При виборі місця, куди поїхати відпочивати з дитиною, обов'язково звертати увагу: на клімат країни, коли, скільки по часу і яким видом транспорту до неї добиратися і безліч інших значних нюансів.  І, звичайно ж, вік вашого чада.

З маленькою дитиною можна поїхати на море, вибравши відповідний за умовами проживання готель.

А з дітьми старшого віку можна реалізувати більш насичений маршрут - з екскурсіями, активними розвагами і переїздами між країнами.

Багато міст Європи готові до зустрічі гостей, які подорожують з дитиною.  У готелях обладнані спеціальні ігрові кімнати, ресторани і кафе запропонують дитяче меню, і навіть на шосе є стоянки з зонами, де діти можуть активно відпочити і виплеснути енергію, накопичену за час поїздки в транспорті.

Безумовно, багато що залежить від віку дитини, його захоплень і характеру.  Наші рекомендації носять загальний характер, і ми сподіваємося, що вони будуть корисні при вирішенні питання, де відпочити з дитиною.

Золоте правило відпочинку з дітьми:

не поспішати і не планувати надто багато

Кожен день визначайте одно-два ключових місця, які варто відвідати обов'язково, і відповідно до цього прокладайте свій маршрут.  Робіть перерву на відпочинок, коли це необхідно, і не прагніть побачити якомога більше, не дивлячись ні на що.

Будьте готові оперативно коригувати плани і відмовлятися від відвідування деяких місць.

У деяких ресторанах Європи не прийнято з'являтися з дітьми, а в окремому переліку місць їм буде просто нецікаво.  Так що приготуйтеся до того, що замість музеїв і церков ви проведете більше часу в зоопарках, парках розваг і на ігрових майданчиках.

 

Відпочинок з дітьми - це дорого

Звичайно, є винятки з цього правила, але в основному подорож з дитиною обходиться дорожче, ніж поїздка з такою ж кількістю дорослих.

Часто це відбувається через появу додаткової статті витрат.  Через втому і розчарування ви можете віддати перевагу дорогим зручностей, таких як таксі, або перший ресторан з дитячим меню.  Не кажучи вже про ціни на атракціони, солодку вату та інші «дитячі» розваги.

Але якщо ви можете собі це дозволити і не проти скорочення екскурсійної програми в міру необхідності, то подорож з дітьми є багато значних переваг.

Переваги подорожі з дітьми

Найголовніша з них - те, що ви проведете час з сім'єю і додасте в скарбничку ваших загальних сімейних спогадів ще одну яскраву пригоду.

Крім того, вирушаючи в подорож з дитиною, ви допомагаєте йому адаптуватися в навколишньому світі, бачити його у всьому різноманітті і пізнавати нове.  А це відмінний метод виховання, який дозволить простіше соціалізуватися і знайти своє місце в житті.

Розширюємо кругозір і пізнання

Перед поїздкою зацікавте дітей деякими фактами про країну, в яку ви прямуєте, пробудить їх допитливість.  Можна прочитати їм книгу, в якій описується місто на вашому маршруті або подивитися відповідний фільм.  Коли ваші діти на власні очі побачать те, про що вони читали або що бачили в кіно, їх захопленню не буде меж.  І ці враження можуть стати стимулом для читання інших книг.

Поїздка в іншу країну - хороший привід почати вивчення іноземної мови.  Виберіть найбільш важливі фрази і прикріпіть стікер на холодильник, щоб кожен член вашої родини міг готуватися до подорожі.

Можна заздалегідь познайомити дітей з національною кухнею тієї країни, в яку ви їдете, відвідавши ресторан або приготувавши якусь страву вдома.  Це може стати прекрасним варіантом для сімейного проведення часу і заняття, яке об'єднає всю сім'ю.

Що діти люблять найбільше?  Звичайно ж, розваги!  Подаруйте дітям казку і їдьте з ними за кордоном в який-небудь крутий парк розваг.

Джерело: Travelyourway