Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Про це йдеться в прес-звіті щорічного заходу World Travel Market в британській столиці. Які курорти і країни вважають за краще туристи?

Більше 50 тисяч представників туроператорів з усього світу зібралися в листопаді в Лондоні, щоб обговорити гарячі точки на карті світу для туризму та подорожей, повідомляє Euronews.

Індія на першому місці

Виявляється, що Індія займає центральне місце в туристичних перевагах!

Індія, одна з найдавніших цивілізацій світу, щорічно приваблює мільйони туристів завдяки своїй історії та культурі. Розтягнувшись від Гімалаїв до тропічних лісів на півдні, Індія є фаворитом у списку вибору мандрівників.

«У нас багато природи, дикої природи. У нас є пагорби, гори, походи, рафтинг і річки. І духовність, яка приходить тільки в Індії», — говорить Рупіндер Брар, генеральний директор міністерства туризму Індії.

 

Екологічні тури в Саудівську Аравію

Одна з найамбітніших у світі подій в сфері туризму класу люкс в останні роки — це проект Червоного моря в Саудівській Аравії, який буде мати зелені і розумні технології, приваблює мільйони туристів.

Родзинка проекту — це на 100% поновлювана енергія і озеленення. Автори розповідають про те, що вони практично вирішили питання біологічних і хімічних відходів.

 «Ми прагнемо до стовідсоткового відновлювання енергії, 24 години на добу, 7 днів на тиждень. У нас не буде ні біологічних, ні пластикових відходів. Ми збираємося бути вуглецево-нейтральними в наших операціях», — пояснює Джон Пагано, генеральний директор компанії розвитку Червоного моря.

 

Популярні пригодницькі подорожі по Греції

Греція завжди була фаворитом серед туристів, яких приваблює сонце, море і пісок. Але, крім пляжів, материкова частина Греції і численні острови пропонують багатий історичний та культурний досвід.

«Крім пляжного відпочинку в Греції, у нас дуже багато гір, є гірськолижні курорти, гірські прогулянки, походи, велосипедні маршрути, місця для пригод», — каже Гаррі Теохаріс, міністр туризму Греції.

«Мова йде не тільки про сонце і пляжі, але і включає культурні заходи, такі як гастрономія, фестивалі, спілкування з місцевим населенням», — каже Ксіме Пуїг, президент регіонального уряду Валенсії.

 

Токіо не відступає від лідируючих позицій в туризмі

Столиця Японії пропонує всілякі враження для подорожуючих. У наступному році пройде олімпіада, що збільшує попит на ранні бронювання.

«Чемпіонат світу з регбі щойно закінчився, і ми повинні сказати, що він мав великий успіх і привів багатьох туристів з Європи, які ще не були в Японії. Тому, я думаю, що в наступному році, під час Ігор 2020 року, відбудеться те ж саме », — каже Акіто Тадокоро, директор департаменту по просуванню туризму міста Токіо.

 «Токіо — місто контрастів», —- додає він в кінці промови.

 

Лікувальні тури в Болгарію

Багато хто з сьогоднішніх мандрівників сподіваються поліпшити своє здоров'я в Болгарії.

Кажуть, що індустрія оздоровчого туризму варто близько 575 мільярдів євро в рік. Це ключовий момент на WTM в цьому році, так як багато компаній прагнуть вийти на цей прибутковий ринок.

Для Болгарії оздоровчий туризм є основним напрямком. У минулому році понад дев'ять мільйонів чоловік відвідали країну, чудову її пейзажами і рясним запасом природних мінеральних джерел.

«У нас є все, починаючи від косметичних процедур, масажу і закінчуючи реабілітацією після хірургічних операцій. У нас більше 1600 природних термічних джерел», — говорить Николина Ангелкова, міністр туризму Болгарії.