Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Вирушаючи в велоподорож, слід підготуватися і до можливих непередбачених ситуацій.  Тому не зайвою буде інформація про служби, які готові прийти вам на допомогу в разі надзвичайної ситуації.

Телефон екстреної допомоги

Всі країни Європи, що входять до Європейського співтовариства, ввели однаковий телефон екстреної допомоги - безкоштовний номер 112.

У будь-якій з країн Європейського Союзу з цього телефону можна викликати поліцію, швидку допомогу, рятувальників або пожежну службу.

Вирушаючи в дорогу, обов'язково знайдіть інформацію і контактні дані консульств, приміром, України, розташованих в країнах, які ви плануєте відвідати.

Ситуація може бути банальною - втрата документів.  Швидше за всіх і професійніше вам допоможуть працівники наших консульств.

 

 Туристичний інформаційний центр

В кожному європейському місті відкриті туристичні інформаційні центри, де ви можете отримати інформацію, корисну для коригування маршруту, місцеві карти, будь-яку іншу корисну інформацію рідною мовою.  Також в інформаційному центрі є можливість забронювати додаткові послуги, наприклад, переклади.

 

Джерело: Діол-Тур