Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Що стосується зупинок на нічліг в країнах Європи, то тут вибір дуже широкий: від розкішних готелів - до ночівлі в наметах.  Все залежить тільки від вашого бажання і спроможності оплати.

Хтось шукає розміщення в готелі, розташованому в центрі міста, щоб всі головні визначні пам'ятки, численні кафе знаходилися в кроковій доступності.

Кому-то підійде і дешевший хостел.  Рівнем він зазвичай нижче готелю туристичного класу, найчастіше в його ціну не включено сніданок, а зручності розташовані на поверсі.  Але таке економне проживання дозволить зберегти гроші на сувеніри, харчування та екскурсії.

Є туристи, які з задоволенням зупиняються в кемпінгу.  Це менш затратно.  Наприклад, в середньому ціни на проживання в готелі варіюються від 30 до 120 євро за ніч, а поставити намет на території кемпінгу - від 10 до 20 євро.

Корисно трохи розповісти про те, як виглядає середньостатистичний кемпінг в Європі.  Практично у всіх кемпінгах обов'язково є кухня, душ і туалет.  На кухні крім обов'язкової наявності електроплитки, раковини і столиків для їжі, нерідко можна зустріти мікрохвильовку, кавоварку, тостер і іншу сучасну електротехніку.  В душі всюди гаряча і холодна вода.  Також немає проблем з милом і туалетним папером.  Трохи рідше зустрічаються кемпінги з приміщеннями, де можна випрати і висушити одяг.  Так що ви можете цілком комфортно жити навіть в наметі, поставивши його на території кемпінгу.

 

 Джерело: Діол-Тур